معرفی آثار بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش کتاب یار مهربان، اسامی 67 اثر داستانی بخش مسابقه ملی سی وششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

معرفی آثار بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سی وششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، کاوه سجادی حسینی، علی محمد قاسمی، بهمن ارک، کاوه قهرمان، رضا فهیمی، نوشین معراجی، کامران رضایی، امید شمس، شهریار پورسیدیان و میردولت موسوی پس از آنالیز 1021 اثر رسیده، در نهایت 67 فیلم کوتاه داستانی را برای رقابت در جشنواره سال جاری معرفی کردند.

بر اساس این گزارش، اسامی آثار داستانی به توضیح زیر است:

lover به کارگردانی محمد ثریا

گرگ ها به کارگردانی امیررضا جلالیان

عزیز به کارگردانی سیدمهدی موسوی

سور بُز به کارگردانی سعید زمانیان

جایی در میان گاوها به کارگردانی محمدعلی حسینی و حسین فلاح آبادی

جونده به کارگردانی نوید صولتی

ضدضربه به کارگردانی عادل تبریزی

قفل به کارگردانی علی جوان

سکوت به کارگردانی وهاب گایینی

آتامان به کارگردانی احسان عباس زاده

آتاری به کارگردانی فرهاد فداکار

والو به کارگردانی سجاد قنبرپور

خانم و آقای فلانی به کارگردانی شیرین قره داغی

اینجا جایی برای فرود نیست به کارگردانی رضا جمالی

به وقت جدید یا قدیم؟ به کارگردانی کیان حجازی

اضافه بار به کارگردانی یاس میلانی

او که اهلی نشد به کارگردانی صالح کاشفی

اجباری به کارگردانی محمدجواد خورشا

کرگدن به کارگردانی آرمین پورمحمد

کوه سفید به کارگردانی مهرداد حسنی

مَگرالن به کارگردانی مریم زارعی

رأی به کارگردانی سپیده برنجی

مُحاق به کارگردانی کیوان عدالتی فرد

تاناکورا به کارگردانی حامد پری زاده، سیدمیثم حسنی و امیررضا رشتی

اپیلوگ به کارگردانی مهدی آذری و امین اکتسابی بناب

دابُر به کارگردانی سعید نجاتی

بی ریختی به کارگردانی محمد رحمتی

پاندای قرمز به کارگردانی علی پاک نیا

کوچه به کارگردانی محمدرضا مصباح

مادر برفی به کارگردانی مرجان خسروی

سگ دعوا به کارگردانی علی عارف نسب

آزاده به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد

ژوان به کارگردانی کاوه جاهد

دیگری به کارگردانی سامان حسین پور و آکو زندکریمی

باخ به کارگردانی مهران قربانی

گاومیش به کارگردانی ابراهیم اشرف پور

برادر به کارگردانی مهدیه محمدی

وودی آلن به کارگردانی عاطفه مولوی

امتحان به کارگردانی سونیا حداد

بیا پیش عمو به کارگردانی فرشاد ارشادی

زوزه مرد به کارگردانی رضا گمینی

دستور به کارگردانی فرشید عبدی

فیلمرغ به کارگردانی امیرمسعود سهیلی

بنفشه زار به کارگردانی آبتین سلیمی طاری

اِکو به کارگردانی مهین صدری

به چیزی دست نزن به کارگردانی ارغوان حیدراسلام

لکه به کارگردانی شورش وکیلی

اِشغال به کارگردانی علی عزیزی

نفر سوم به کارگردانی پویا امین پوری

بچه مردم به کارگردانی جواد ستوده نیا

گوشت خوار به کارگردانی امیرحسین محسنی

اسباب بازی به کارگردانی نیما رحیم پور

حلق آویز و جذر بیست سالگی به کارگردانی رقیه توکلی

لاری به کارگردانی مجید فرهنگ بافتانی

زرد خالدار به کارگردانی باران سرمد

شوفر به کارگردانی رضا نجاتی

مطرود به کارگردانی امیر مهندسیان

شوان به کارگردانی بیژن زرین

بهتر از نیل آرمسترانگ به کارگردانی علیرضا قاسمی

دراپ به کارگردانی شاهین حق شعار

دم اژدها به کارگردانی سعید کشاورز

سونا به کارگردانی مریم مهدیه

موناکو به کارگردانی آرمان خوانساریان

بند به کارگردانی علیرضا میرزایی

آنکادر به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی

حلزون به کارگردانی سینا محمدیان

سی وششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 18 تا 24 آبان در پردیس سینماگالری ملت برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معرفی آثار بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی آثار بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید