یکی از مدیران وزارت بهداشت با توصیه بستگان نعمت زاده برکنار شد

به گزارش کتاب یار مهربان، نماینده حقوقی وزارت بهداشت با حضور در صندلی گفت: چهارشنبه هفته گذشته یکی از اقوام نعمت زاده در وزارت بهداشت حضور یافت و خاطرنشان کرد که نمایندگان شما در دادگاه چنین و چنان می گویند و بعد از آن بود که یکی از مدیران کل وزارت بهداشت برکنار شد.

یکی از مدیران وزارت بهداشت با توصیه بستگان نعمت زاده برکنار شد

به گزارش گروه اجتماعی کتاب یار مهربان، پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد مالی شروع شد. در این پرونده همچنین احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا متهم هستند.

اتهامات شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا دایر بر مشارکت در اخلال عمده درنظام مالی کشور به وسیله اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور به وسیله تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت، مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی استان البرز به وسیله ایجاد موسسه پزشکی در استان مزبور بدون مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نگهداری غیرمجاز دارو (قاچاق) بدون انجام تشریفات قانونی است.

اتهامات احمدرضا لشگری پور فرزند هوشنگ و شرکت توسعه دارویی رسا دایر بر مشارکت در اخلال عمده در نظام مالی کشور به وسیله اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور به وسیله تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام ها درضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت و مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور است.

در ابتدای این جلسه شبنم نعمت زاده ادامه آخرین دفاعیات خود را عنوان نمود و گفت: آمار انبار ها را به اداره دارو دادم؛ هرچه به نام من بوده توقیف کردند.

نماینده حقوقی وزارت بهداشت با حضور در صندلی گفت: چهارشنبه هفته گذشته یکی از اقوام نعمت زاده در وزارت بهداشت حضور یافت و گفت که نمایندگان شما در دادگاه چنین و چنان می گویند و بعد از آن بود که یکی از مدیران کل وزارت بهداشت برکنار شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یکی از مدیران وزارت بهداشت با توصیه بستگان نعمت زاده برکنار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از مدیران وزارت بهداشت با توصیه بستگان نعمت زاده برکنار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید