شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال

به گزارش کتاب یار مهربان، اینجا برخی از بازیکنان داخی و گمنام لیگ برتر هم هر روز برای ازسرگیری مسابقات هزار بهانه دارند، اما دیاباته مثل یک سرباز متعهد به وظیفه اش عمل می کند. او از هر نظر یک بازیکن خاص برای هواداران است؛ کسی که در حوزه توانایی های فنی پهلو به پهلوی مامه تیام می زند و در زمینه معرفت و خونگرمی یادآور فابیو جانواریو است.

شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال

شیخ در حالی به ایران برگشت که حدود یک ماه پیش رسوایی بزرگ ارایه فیش های جعلی واریز برای او پیش آمد

به گزارش ایلنا، بدون تردید بازگشت بی دردسر شیخ دیاباته به ایران، یک خبر خوب و شاد کننده برای هواداران استقلال بود. شیخ که در روزهای پایانی برگزاری لیگ برتر مصدوم شد و چند مسابقه را از دست داد، حالا بهبود یافته و آماده حضور در تمرینات گروهی است. شاید این تصور وجود داشت که او به خاطر برخی مسائل مالی و مدیریتی و مخصوصا شرایط خاص کرونایی دیگر به ایران برنشود، اما در روزگاری که بازیکنان و مربیان متوسط خارجی هم اهل پیچ شده اند، شیخ بی چک و چانه برگشت.

اینجا برخی از بازیکنان داخی و گمنام لیگ برتر هم هر روز برای ازسرگیری مسابقات هزار بهانه دارند، اما دیاباته مثل یک سرباز متعهد به وظیفه اش عمل می کند. او از هر نظر یک بازیکن خاص برای هواداران است؛ کسی که در حوزه توانایی های فنی پهلو به پهلوی مامه تیام می زند و در زمینه معرفت و خونگرمی یادآور فابیو جانواریو است.

شیخ در حالی به ایران برگشت که حدود یک ماه پیش رسوایی بزرگ ارایه فیش های جعلی واریز برای او پیش آمد؛ آنچه هر کسی را می تواند به شدت عصبانی کند. دیاباته بدون اعتنا به این مساله و نیز پرداخت های قطره چکانی و بحث برانگیز باشگاه، در ملتهب ترین دوران ممکن آماده انجام تعهداتش است. حالا با حضور او می توانیم دلگرم تر باشیم که تمرینات رنگ و بوی جدی تری بگیرد و مسابقات هم حتما آغاز شود. استقلال در لیگ برای قهرمانی بدون شانس نیست، اما آنها مسابقات حذفی را هم پیش رو دارند که می تواند نویدبخش فتح یک جام برای شاگردان فرهاد مجیدی باشد.

استقلال در این مسابقات ابتدا باید از سد سپاهان بگذرد تا به نیمه نهایی برسد. حتما در این جهت سخت بخشی از امید آبی ها به شیخ دیاباته و مهارت شگفت انگیز این پسر خوب در گلزنی و ایجاد موقعیت است.

منبع: عصر ایران

به "شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید