سرمربی تنیس روی میز: اردوی مشترک با مجارستان داریم، امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود

به گزارش کتاب یار مهربان، تیم ملی تنیس روی میز در نظر دارد پیش از حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان که سهمیه المپیک هم در آن توزیع می شود، اردویی را با مجارستان داشته باشد.

سرمربی تنیس روی میز: اردوی مشترک با مجارستان داریم، امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود

به گزارش کتاب یار مهربان، تیم ملی تنیس روی میز ایران ژانویه 2020 مسابقات تیمی قهرمانی جهان را پیش رو دارد که آنجا سهمیه المپیک توکیو هم توزیع می شود. از این رو این مسابقات اهمیت زیادی برای تیم ایران دارد. با توجه به اینکه فدراسیون وارد دوران سرپرستی می شود، باید دید برنامه های تیم ملی تا حضور در قهرمانی جهان پرتغال اجرایی می شود یا خیر.

جمیل لطف اله نسبی در این مورد به کتاب یار مهربان گفت: ما نگرانی از این بابت نداریم و از همان ابتدای سال، برنامه هایی تیم ملی نهایی شد و بخاطر منافع ملی باید این برنامه ها اجرایی شود. قرار است نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی و امین احمدیان تا چند روز دیگر در مسابقات اتریش شرکت کنند. پس از آن اردویی داخل ایران داریم و سپس 24 دی ماه به مجارستان می رویم و اردوی مشترکی با مجارستان خواهیم داشت و در نهایت راهی پرتغال خواهیم شد.

لطف اله نسبی در پاسخ به این پرسش که برادران عالمیان برای حضور در اردوی تهران و مجارستان مسئله ای نخواهند داشت، تاکید کرد: برای مجارستان که مسئله ای ندارند چون آنها درست است در لیگ فرانسه هستند اما با هم در مجارستان زندگی می کنند به این دلیل که هزینه ها کمتر است. از طرفی یکی از مربیان مجارستان کمک زیادی به آنها می کند. برای اردوی تهران هم تا آن موقع فکر می کنم مسابقات لیگ تعطیل شود و بتوانند به احتمال زیاد در اردو شرکت کنند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چقدر خوشبین است ایران در مسابقات تیمی قهرمانی جهان صاحب سهمیه شود، گفت: مسابقات که خیلی مشکل است اما چون تیم خوبی داریم این احتمال وجود دارد که بتوانیم سهمیه بگیریم و خوشبین هستیم. فقط امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود چون زمانی که فدراسیون رییس دارد با زمانی که در دوران سرپرستی است تفاوت زیادی دارد و زمانی که فدراسیون رییس دارد احساس مسئولیت نیز بیشتر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تنیس روی میز: اردوی مشترک با مجارستان داریم، امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تنیس روی میز: اردوی مشترک با مجارستان داریم، امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید