تصاویر ، برد پیت به خاطر دوست قدیمی اش بیل و کلنگ به دست می گیرد!

به گزارش کتاب یار مهربان، برد پیت تصمیم گرفت با بازسازی خانه دوست قدیمی خود او را شگفت زده کند.

تصاویر ، برد پیت به خاطر دوست قدیمی اش بیل و کلنگ به دست می گیرد!

به گزارش کتاب یار مهربان به نقل از انتخاب، برد پیت و ژان بلک 30 سال متوالی با یکدیگر دوست بوده اند. بلک نه تنها دوست، بلکه آرایشگر برد پیت است. به همین دلیل برد پیت تصمیم گرفت با بازسازی خانه دوست قدیمی خود او را شگفت زده کند. درواقع هدف برد پیت بازسازی بخشی از گاراژ خانه وی بود. خانه وی در سانتا مونیکا، کالیفرنیا قرار گرفته است. به گفته برد، ژان همواره در خصوص نوسازی گاراژ خود و تبدیل آن به یک مهمانخانه چند منظوره صحبت نموده بود؛ بنابراین پیت تصمیم گرفت وقتی ژان برای سه هفته مشغول فعالیت در یک فیلم سینمایی بود خانه وی را بازسازی کند.

برد پیت در کنار طراحان واقعا بیل و کلگ در دست گرفت و وارد عمل شد. او به همراه جاناتان و درو اسکات (معماران اصلی پروژه بازسازی) سقف و دیواره ها را تخریب کرد.

بسیاری از خانه ها در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، دارای گاراژهای جداگانه هستند. بعضی افراد آن ها را به مهمانخانه تبدیل می نمایند، بعضی دیگر از آن ها به عنوان انبار استفاده می نمایند. ژان نیز همین کار را انجام داده بود. برد در این خصوص گفت: این گاراژ برای 15 سال اخیر تبدیل به یک انبار کثیف شده و این موضوع من را دیوانه نموده است.

در کل، گاراژ از نظر ساختاری در شرایط مطلوبی بود. با این حال، برای اینکه فضای 400 فوت مربعی چند کاره گردد، باید تغییرات اساسی رخ می داد. دو مجموعه از درب های دوتایی کاملاً حذف شدند و تغییراتی جدی در گچکاری و رنگ گاراژ انجام شد.

با توجه به این که برد ژان را بهتر از هر کس دیگری می شناسد، برای او مهم بود که در انتخاب نهایی هر چیز، حتی دستمالها، رومیزی ها و ظروفی که برای میز اتاق نشیمن انتخاب می شد، نظارت داشته باشد.

تغییرات اعمال شده از سوی برد پیت و تیم طراحان تا حدی بود که حتی برد نیز پس از بازسازی کامل فضای داخلی گاراژ را تشخیص نداد.

گاراژ پر از زباله تبدیل به یک اتاق نشیمن راحت با یک آشپزخانه، اتاق نشیمن و حمام شد. آن ها از کفپوش چوبی با رنگ های ملایم استفاده کردند.

برای طراحی میز قهوه نیز سلیقه ای بسیار جالب به خرج دادند و از یک میز قابل انعطاف استفاده کردند که بتواند به راحتی عظیم تر گردد.

طراحی پاسیو و فضای آفتابگیر نیز بسیار زیبا بود. برای گسترش فضا از داخل خانه به خارج از منزل، تیم طراحی جاناتان و درو تصمیم گرفتند که دیواره پنجره را برداشته و سطح پاسیو را کاشی نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، برد پیت به خاطر دوست قدیمی اش بیل و کلنگ به دست می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، برد پیت به خاطر دوست قدیمی اش بیل و کلنگ به دست می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید