برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شد

به گزارش کتاب یار مهربان، نوزدهمین دوره رقابت های والیبال دنیا به میزبانی دو کشور بلغارستان و ایتالیا در حال پیگیری است.

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شد

تیم ملی والیبال ایران پس از صعود به مرحله دوم رقابت ها از روز جمعه مسابقات خود را پیگیری خواهد نمود و ملی پوشان در گام نخست از ساعت 22 و 10 دقیقه روز جمعه از گروه G به مصاف تیم بلغارستان خواهند رفت. دو تیم ایران و بلغارستان در مرحله مقدماتی مسابقات با هم روبرو گردیده بودند که ایران موفق به شکست تیم بلغار گردیده بود.

ملی پوشان روزهای شنبه و یکشنبه نیز به ترتیب مقابل کانادا و آمریکا صف آرایی خواهند کرد.

برنامه کامل دیدارهای ایران در مرحله دوم به این توضیح است:

* ایران – بلغارستان، جمعه ساعت 22 و 10 دقیقه* ایران – کانادا، شنبه ساعت 17 و 30 دقیقه* ایران – آمریکا، یکشنبه ساعت 17 و 30 دقیقه

در مرحله دوم مسابقات، 16 تیم حاضر در 4 گروه 4 تیمی تقسیم گردیده اند که پس از انتها رقابت های این مرحله نیز صدرنشین های هر گروه به همراه دو تیم برتر سایر گروهها موفق به صعود به مرحله سوم خواهند شد. در مرحله سوم نیز دو گروه سه تیمی تشکیل و تیم ها رقابت خواهند کرد که در انتها این مرحله نیز دو تیم حذف و 4 تیم برای مشخص فینالیست ها با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت های والیبال قهرمانی دنیا هر چهار سال یک بار برگزار می گردد و تیم ملی ایران که در سالهای 1970، 1998، 2006، 2010 و 2014 حضور داشته است، موفق شد در دوره گذشته عنوان ششمی را کسب کند که بهترین مقام کسب گردیده در ادوار رقابت های قهرمانی دنیا برای والیبال ایران بوده است.

جدول رده بندی گروه G مسابقات والیبال قهرمانی دنیا در مرحله دوم نیز به این توضیح است:

1- آمریکا با 5 پیروزی و 13 امتیاز2-ایران با 4 پیروزی و 11 امتیاز3-بلغارستان با 3 پیروزی و 9 امتیاز4-کانادا با 3 پیروزی و 9 امتیاز

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید