تبریک فارسی عید سعید فطر توسط کارلوس کی روش؛ آرزوی سلامتی والیبالیست ها برای شهرام محمودی؛ تبریک فدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت تولد عابدزاده

به گزارش کتاب یار مهربان، گزیده ای از پست های ورزشکاران در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

تبریک فارسی عید سعید فطر توسط کارلوس کی روش؛ آرزوی سلامتی والیبالیست ها برای شهرام محمودی؛ تبریک فدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت تولد عابدزاده

به گزارش خبرنگار ، اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی در میان مردم دنیا است که دارای مخاطبان بسیار زیادی است و همین موضوع سبب شده تا افراد مشهور جامعه به ویژه سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان از آن به عنوان ابزاری برای بیان بعضی مسائل و موضوعات و یا دریچه ای برای صحبت با مردم جامعه و هوادارانشان استفاده نمایند.

در این گزارش می توانید گزیده ای از فعالیت های مجازی ورزشکاران در 24 ساعت گذشته را مشاهده کنید.

آرمین تشکری، والیبالیست ایرانی که سابقه بازی در تیم ملی کشور را نیز دارد، با توجه به مصدومیت به وجود آمده برای شهرام محمودی و انجام عمل جراحی، برای او پستی منتشر کرد و نوشت:

برای موفقیت همواره نباید فوق العاده باشید. موفقیت یعنی پشتکار و سخت کوشش کردن برای به دست آوردن خواسته هایتان، بعد از این فوق العاده بودن خودش به سراغتان خواهد آمد,فوق العاده هستی (شهرام محمودی)

به امید خدا دوباره پر قدرت ببینیمت مثل همواره، سلامت باشی

محمدهادی ساروی، جوان کشتی گیر و مدال آور ایرانی اهل مازندران، با انتشار تصویری از خود در صفحه اینستاگرامش نوشته است:

هر کسی مرکز دنیا خویشتن است.

همه به شما می گویند: روز خوبی داشته باشید. اما حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند روز خوبی داشته باشد… اما می تواند آن را خلق کند

کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به دو زبان فارسی و انگلیسی عید سعید فطر را تبریک گفت:

سرانجام رمضان روزیست که ما می بایست داشته های خود را با دیگران تقسیم نموده و مراقب یکدیگر باشیم. برایتان آرزوی بهترین ها را دارم، عیدتان مبارک

امیرعلی اکبری، قهرمان کشتی فرنگی و ورزش (MMA) ترکیب هنرهای رزمی، ویدئوی زیر را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

پوریا یلی، بازیکن تیم ملی والیبال ایران، با انتشار تصویری از خود و شهرام محمودی در استوری اینستاگرامش، برای این والیبالیست آرزوی سلامتی کرد.

صفحه فارسی فدراسیون فوتبال آسیا، با انتشار پوستری از احمدرضا عابدزاده، سالروز تولد این دروازه بان سابق تیم ملی ایران را تبریک گفت.

هادی طباطبائی، بازیکن سابق فوتبال ایران، با انتشار تصویری در کنار پرواز همای، خواننده ایرانی، در اینستاگرام نوشت:

گیلان رشت

گیل مرد موسیقی اصیل پرواز همای افتخار ایران گیلان زمین

امید عالیشاه، بازیکن تیم پرسپولیس تهران، تصویری از خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر نموده و نوشته است:

این روزا نمیدونم تو زیباتر شدى یا من عاشق تر !!!!# پرسپولیس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تبریک فارسی عید سعید فطر توسط کارلوس کی روش؛ آرزوی سلامتی والیبالیست ها برای شهرام محمودی؛ تبریک فدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت تولد عابدزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریک فارسی عید سعید فطر توسط کارلوس کی روش؛ آرزوی سلامتی والیبالیست ها برای شهرام محمودی؛ تبریک فدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت تولد عابدزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید