امیدوارم لیگ برتر تکواندو برگزار گردد، مدعی قهرمانی هستیم

به گزارش کتاب یار مهربان، فاطمه نورملکی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: در زمانی که تمرینات تیم ها به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بود، برنامه های آماده سازی و تمرینی را به اعضای تیم ارائه داده و فعالیت همه نفرات تیم توسط اعضای کادر فنی تحت کنترل بود و در صورت شروع تمرینات، می توانیم با آمادگی خوبی مهیای حضور در مسابقات شویم.

امیدوارم لیگ برتر تکواندو برگزار گردد، مدعی قهرمانی هستیم

وی ادامه داد: در شرایط فعلی با سه بازی عقب افتاده در مکان پنجم جدول رده بندی قرار داریم و با احتساب بازی های باقی مانده تنها ملاقات مهم ما برابر کن می باشد که برای این ملاقات نیز برنامه های خاصی داریم. ما در اولین فصل حضور خود تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و به صراحت می گویم که مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی هستیم.

سرمربی تیم تکواندو فتح صدر البرز در خصوص زمان شروع مسابقات گفت: شرایط برای همه تیم ها یکسان است، مطمئن هستم که مسئولان بهترین تصمیم را برای ادامه مسابقات خواهند گرفت. سازمان لیگ با تدوین پروتکل بهداشتی و ارائه آن به وزارت ورزش تصمیم بر اجرای ادامه مسابقات در تیر ماه دارد و ما هم تابع آن هستیم تا با رعایت بهداشت و حفظ سلامت تکواندوکاران، بازی ها برگزار و رده بندی نهایی معین شود.

نورملکی در خصوص احتمال انتها مسابقات در صورت تائید نشدن پروتکل های بهداشتی پاسخ داد: بنده در جایگاهی نیستم که در این خصوص اظهار نظر کنم ولی باید این نکته مهم را مدنظر قرارداد که تمام تیم ها از جمله فتح صدر البرز هزینه های هنگفتی را از ابتدا تا الان برای جمع آوری نیروی انسانی، شرایط آماده سازی، شرکت در مسابقات لیگ متحمل شده تا در نهایت حاصل کوشش و اقدامات خود را در انتها دریافت نماید، قطعاً فدراسیون تکواندو برای اتمام مسابقات لیگ و برگزاری بازی های معوقه تدابیر لازم را اندیشیده است و این باشگاه هم نظر قطعی دارد که مسابقات برگذار و به اتمام برسد تا وارد فصل بعدی لیگ برتر شود.

وی در خصوص برگزاری لیگ در دو دسته برتر و اول از سال آینده هم گفت: اگر نظر فدراسیون بر این باشد که همانند لیگ مردان در دو گروه لیگ برتر و یک برقرار شود، ما هم استقبال می کنیم، این فرصت وجود دارد تا بتوانیم افراد واجد شرایط دیگری را در سطوح نوجوانان آینده دار با تکواندوکاران شاخصی که تا کنون شناسایی نشده اند را به چرخه مسابقات و تمرینات لیگ وارد نموده و به ارتقا سطح تکواندو بانوان یاری کنیم.

سرمربی فتح صدر البرز در انتها گفت: شیوع ویروس کرونا نه تنها ورزش که کل زندگی مردم جهان را تحت تأثیر قرارداده است و امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس که تا اینجا برای دانشمندان ناشناخته مانده خلاص شویم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امیدوارم لیگ برتر تکواندو برگزار گردد، مدعی قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم لیگ برتر تکواندو برگزار گردد، مدعی قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید