پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا

به گزارش کتاب یار مهربان، سازمان لیگ تکواندو پروتکل های بهداشتی لازم برای برگزاری دیدارهای هفته پایانی را تدوین و برای تایید به وزارت ورزش ارسال نموده است. ستاد کرونا در حالی برگزاری تمرین و مسابقات تکواندو را فقط در بخش پومسه مجاز اعلام نموده که هیچ پاسخی به پروتکل های ارسالی فدراسیون تکواندو نداده است.

پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا

سازمان لیگ های تکواندو درصدد معین تکلیف لیگ برتر در دو بخش مردان و بانوان است و به همین دلیل هم پروتکل های بهداشتی را تدوین و ارسال نموده که تا به امروز پاسخی دریافت ننموده است. این در حالی است که تیم های حاضر در این رقابتها بلاتکلیف بوده و برای حضور در هفته پایانی، احتیاج به یک ماه تمرین دارند.

در لیگ برتر تکواندو شهرداری ورامین با 35 امتیاز صدرنشین است. لوازم خانگی کن با یک بازی کمتر و 31 امتیاز، دانشگاه آزاد با 27 امتیاز و پاس قوامین با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر در مکان های دوم تا چهارم هستند.

در لیگ برتر بانوان هم تیم های استریچو، داتیس یزد، کن، دانشگاه آزاد و فتح صدر البرز رتبه های اول تا پنجم جدول را در اختیار دارند و برای برگزاری هفته پایانی باید ابتدا بازی های عقب افتاده انجام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید