20 مدل تزیین میز صبحانه عروس

به گزارش کتاب یار مهربان، برای تزیین میز صبحانه عروس و داماد خانواده ها سلیقه زیادی به خرج می دهند. مواد غذایی که برای وعده صبحانه عروس انتخاب می گردد هم باید سالم و مقوی باشد و هم جذاب و هیجان انگیز به نظر برسد تا زوج جوان از صرف صبحانه با هم لذت ببرند.

20 مدل تزیین میز صبحانه عروس

سرویس خانه داری - رسم چیدن و تزیین میز صبحانه عروس و داماد در بسیاری از شهرهای ایران رایج است. خانواده ها با این کار سعی می کنند که آغاز اولین روز زندگی مشترک را برای زوج ها زیبا و به یاد ماندنی کنند. همچنین پس از دوندگی ها و خستگی های عروس و داماد برای یک جشن باشکوه و خاطره انگیز و داشتن شبی رویایی، یک صبحانه مجلل و مقوی می تواند آن ها را برای آغاز روزی جدید آماده تر کند. در ادامه تصاویری از ایده های مختلف برای تزیین میز صبحانه برای عروس و داماد را مشاهده می کنید.

تزیین میز صبحانه عروس و داماد

تزیین میز صبحانه عروس و داماد با تمام دقت و ظرافت انجام می گردد. خانواده ها سعی می کنند غذاهای مقوی و خوشمزه را برای صبحانه زوج جوان در قالب یک پک ویژه آماده کنند و با انتخاب یک رومیزی مناسب و تزیینات دیگر، میز صبحانه را بچینند. با توجه به نوع مواد غذایی انتخابی و سلیقه خانواده ها، چیدمان میزهایی که برای صبحانه عروس در نظر گرفته می گردد متفاوت است. در ادامه چند مدل از این تزیینات برای ایده دریافت شما ارائه شده است.

تزیین میز صبحانه عروس و داماد ایرانی

تزیین میز صبحانه ساده و جذاب برای عروس

میز صبحانه عاشقانه برای عروس و داماد

تزیین میز صبحانه رنگی برای عروس و داماد

میز صبحانه سالم برای عروس و داماد

صبحانه خوشمزه و مقوی برای عروس

صبحانه پر ویتامین برای عروس و داماد

میز صبحانه پروتئینی برای عروس و داماد

سخنی با شما

آماده کردن صبحانه برای عروس و داماد باید با ایده های خاص انجام گردد. جذاب بودن صبحانه، اولین روز زندگی مشترک را برای زوج زیباتر و جذاب تر می نماید. صبحانه ای که آماده می کنید بهتر است هم حاوی مواد غذایی پرکالری مانند مربا و کره باشد و هم مواد غذایی پروتئینی و میوه ها را داشته باشد. این تنوع زوج ها را سر شوق می آورد که زمان بیشتری را کنار هم سپری کنند و وعده صبحانه را با مرور خاطرات شیرین شب عروسی نوش جان کنند.

اگر به روش های دیگر غافلگیر کردن عروس و راضی کردن او فکر می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله تزیین عیدی عروس را نیز مشاهده نمایید.

منبع: ستاره

به "20 مدل تزیین میز صبحانه عروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 مدل تزیین میز صبحانه عروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید