کریمی اصفهانی: تک صدایی در مجلس آفتی برای کشور ندارد ، نمایندگان باید به دنبال حل مسائل معیشتی موجود باشند

به گزارش کتاب یار مهربان، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: نمایندگان باید به دنبال حل مسائل مالی و معیشتی موجود باشند و از ایجاد حاشیه های بی جهت پرهیز نمایند.

کریمی اصفهانی: تک صدایی در مجلس آفتی برای کشور ندارد ، نمایندگان باید به دنبال حل مسائل معیشتی موجود باشند

احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در تبادل نظر با خبرنگار حوزه احزاب کتاب یار مهربان، در پاسخ به این سؤال که آیا تصاحب اکثریت کرسی های مجلس یازدهم توسط جریان اصولگرا می تواند عامل ایجاد تک صدایی سیاسی در کشور گردد، گفت: اگر مجموعه ای بر اساس تقوا شکل بگیرد و مسئولان هدف خود را خدمت به مردم قرار دهند؛ از این بازی های سیاسی دور می شوند.

وی ادامه داد: نمایندگان باید به دنبال حل مسائل مالی و معیشتی موجود باشند و از ایجاد حاشیه های بی جهت پرهیز نمایند.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه به قدرت رسیدن اصولگرایان در مجلس یازدهم طبیعی است، اضافه نمود: در مجلس نباید بحث سهم خواهی مطرح باشد و همانطور که دیدیم هم آقایان هیئت رئیسه مجلس بر اساس رأی نمایندگان مجلس انتخاب شدند.

کریمی اصفهانی توضیح داد: این جریان سیاسی توانست با رأی مردم در انتخابات مجلس یازدهم پیروز گردد و این معقول است که افراد هیئت رئیسه مجلس از اصولگرا ها باشند و وحدت موجود آفتی برای کشور ندارد.

به گزارش کتاب یار مهربان، بعضی از منتقدان مجلس یازدهم، بر این باور هستند که این یکدستی سیاسی نمایندگان مانع از تبادل نظرات سیاسی در قوه مغننه می گردد و نمایندگان را از وظایف ملی به وظایف جناحی سوق می دهد و مانع انتقاد ها از یکدیگر و مخالفت های درست با بعضی موضوعات می گردد.

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در این باره می گوید: اگر هم صدایی در مجلس یازدهم حاکم باشد، دولت مجبور به حرکت می گردد و نمایندگان باید مراقب باشند که مجلس به حاشیه نرود و دولت به حاشیه سازی دست نزنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کریمی اصفهانی: تک صدایی در مجلس آفتی برای کشور ندارد ، نمایندگان باید به دنبال حل مسائل معیشتی موجود باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی اصفهانی: تک صدایی در مجلس آفتی برای کشور ندارد ، نمایندگان باید به دنبال حل مسائل معیشتی موجود باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید