چرا مسئولان استان مرکزی پیگیر سرنوشت شرکت هپکو نمی شوند؟

به گزارش کتاب یار مهربان، کارکنان هپکو در بیانیه ای در مورد اظهارات اخیر مدیر عامل غیر رسمی این شرکت نوشتند: چرا مسئولان مثلا انقلابی شهر و استان مرکزی، از خود و دیگر مسئولین پیگیر سرنوشت این شرکت بزرگ نمی شوند.

چرا مسئولان استان مرکزی پیگیر سرنوشت شرکت هپکو نمی شوند؟

به گزارش خبرنگار دانشگاه کتاب یار مهربان، کارکنان شرکت هپکو در پی انتشار مصاحبه ابوالفضل روغنی، مدیر عامل غیر رسمی شرکت هپکو در مورد مسائل هپکو با روزنامه عطر یاس، در بیانیه ای نوشتند: سال هاست که کارگران هپکو شده اند، کِرم روی قلاب ماهیگیری، تا سایه نشینان روزی این شاه ماهی را از آن خود نمایند!

در این بیانیه آمده است:

دیگر نه آینده شغلی برای خود داریم و نه آینده شغلی برای فرزندان شما که به امید کار در شرکت های بزرگ صنعتی در حال تحصیل هستند.

سال هاست که کارگران هپکو شده اند، کِرم روی قلاب ماهیگیری، تا سایه نشینان روزی این شاه ماهی را از آن خود نمایند!

چرا هیچکس مطالبه نمی کند شخصی که تا چند سال پیش به جرم برق دزدی از ترانس مقابل کارگاهش، درگیر دادگاه و... بوده، اکنون ماه هاست که یکی از تصمیم گیران شرکت هپکو شده است و تنها با نگاه ارباب به رعیتش و یا نگاه دلالی و طمع انگیزش، امور شرکت را پیش می برد.

چرا مسئولین مثلا انقلابی شهر و استان، از خود و دیگر مسئولین پیگیر سرنوشت این شرکت بزرگ نمی شوند.

البته که باز هم به قول رهبر عزیزمان و خمینی کبیر که در آستانه سالگرد عروج ایشان هستیم، هر جا مردم وسط میدان آمدند کار این انقلاب پیش رفت.

ما هم کور سوی امیدمان به شما مردم انقلابی و فهیم شهرمان است که با یک مطالبه گری عمومی و به حق، همانطور که طلاب و دانشجویان عزیز پای کارمان آمدند، به یاریمان بشتابید.

در خاتمه بدانید و بدانند که خسته شده ایم، ولی نا امید نشده ایم و تا آخر برای فتح خرمشهر های مالی ایستاده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چرا مسئولان استان مرکزی پیگیر سرنوشت شرکت هپکو نمی شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مسئولان استان مرکزی پیگیر سرنوشت شرکت هپکو نمی شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید