ویروس کرونا 700 هزار کسب و کار کوچک را در هند برای همیشه تعطیل کرد

به گزارش کتاب یار مهربان، انتشار ویروس کرونا و طولانی شدن قرنطینه حدود 700 هزار کسب و کار کوچک را که متعلق به اقشار ضعیف جامعه هند بود برای همیشه تعطیل کرد.

ویروس کرونا 700 هزار کسب و کار کوچک را در هند برای همیشه تعطیل کرد

به گزارش دفتر منطقه ای کتاب یار مهربان به نقل از ملت تایمز، انتشار ویروس کرونا و طولانی شدن قرنطینه که سبب بسته شدن بازارها و تعطیلی مغازه ها شده بود بیش از همه کسب و کارهای کوچک را تحت تاثیر قرار داد.

گزارش ها حاکی است انتشار ویروس کرونا منجر به تعطیلی دائم 700 هزار مغازه کوچک در کشور هند خواهد شد و صاحبان این مغازه ها باید به دنبال شغل های دیگری باشند.

کارشناسان اقتصادی به دولت هند هشدار دادند ادامه پیدا کردن قرنطینه می تواند خسارت های فراوان دیگری را متوجه اقتصاد هند کند.

پیش از این هندوستان تایمز گزارش داده بود تخمین زده می شود تا زمان سرانجام قرنطینه هند با 100 میلیارد دلار خسارت اقتصادی روبرو شود.

این در حالی است که فرایند صعودی هند در لیست کشورهای مبتلا به کرونا ادامه دارد و طی 3 روز گذشته هند از رتبه دهم به رتبه هفتم رسیده است.

بیماری کرونا 191 هزار و 327 نفر در هند تأیید شده و تا کنون 5413 بیمار در این کشور جان خود را از دست داده اند.

دولت هند همچنان از مردم این کشور می خواهد با جدی دریافت قرنطینه و رعایت اصول بهداشتی مانع انتشار بیشتر کرونا شوند.

این درحالی است که دولت زیر فشار اقتصادی مجبور به تسهیل قرنطینه شده و حضور گسترده مردم در خیابان های شهرهای بزرگ هم انتشار کرونا را تسریع کرده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویروس کرونا 700 هزار کسب و کار کوچک را در هند برای همیشه تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا 700 هزار کسب و کار کوچک را در هند برای همیشه تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید