مرد ایرلندی در هفته اول پخش 26 میلیون مخاطب داشت

به گزارش کتاب یار مهربان، شرکت نت فلیکس آماری مربوط به بازدید از فیلم مرد ایرلندی را منتشر نموده و براساس این آمار در طول یک هفته اول این اثر بیش از 26 میلیون مخاطب داشته است.

مرد ایرلندی در هفته اول پخش 26 میلیون مخاطب داشت

آماری که دقیقا در این زمینه منتشر شده بیان می نماید 26.4 میلیون خانوار که به شبکه نت فلیکس دسترسی دارند حداقل 70 درصد از جدیدترین فیلم گنگستری مارتین اسکورسیزی را دیده اند. فیلم مرد ایرلندی چهارشنبه 6 آذرماه پس از مدت کوتاهی اکران محدود از نت فلیکس پخش شد و طبق پیش بینی های این شبکه آمار مخاطبان این اثر پس از گذشت 28 روز به رقم 40 میلیون حساب کاربری می رسد.

تد ساراندس رییس بخش محتوای نت فلیکس در گفت وگویی به این نکته اشاره نموده که آمارهای مورد بحث از این زوایه جالب تر می شوند که در نظر بگیریم امروزه مردم چه میزان انتخاب های گسترده دیگری برای تماشا و سرگرمی دارند اما کماکان میلیون ها نفر انتخاب نموده اند که یک اثر سه ساعت و نیمی را ببینند.

شبکه نت فلیکس میخواهد در آینده به شکل کلی آمار بازدید عموم فیلم ها و سریال هایش را منتشر کند اما به گفته مسئولین شرکت آن ها در ابتدا قصد دارند شرایطی را ایجاد نمایند که این آمار به درستی توسط مخاطبان درک شوند. ساراندس به این نکته نیز اشاره نموده که آمار بازدیدها به اطلاع مارتین اسکورسیزی رسیده و او از این میزان استقبال از فیلم رضایت دارد.

با توجه به اعلام نامزدهای جوایز گلدن گلوب شبکه نت فلیکس در 34 شاخه مختلف (17 بخش مربوط به سینما و 17 بخش مربوط به تلویزیون) نامزد دریافت جایزه شده و از هر شرکت دیگر فعال حوزه سرگرمی تعداد نامزدی بیشتری به دست آورده است. به این ترتیب در میان محصولات سینمایی داستان ازدواج و مرد ایرلندی به ترتیب با 6 و 5 نامزدی بیشترین تعداد نامزدی را به دست آوردند که نشان می دهد دو محصول نت فلیکس در میان شاخص ترین آثار سینمایی سال قرار گرفته اند.

مرد ایرلندی به شکل کلی از آثار بسیار تحسین شده سال 2019 لقب گرفته و از پیشتازان فصل جوایز است. همچنین نام این اثر جدید اسکورسیزی در میان بسیاری از فهرست های مربوط به بهترین فیلم های سال واقع شده است.

این درام جنایی مثل بسیاری از آثار اسکورسیزی یک داستان گنگستری را روایت می نماید اما برخلاف برخی از فیلم های او این بار با درامی طولانی، تلخ و گزنده طرفیم که بر موضوع رابطه فرانک شیران و جیمی هوفا بنا شده است؛ رابطه میان یک مرد ایرلندی عضو مافیای ایتالیایی آمریکایی و رییس اتحادیه کامیون داران ایالات متحده.

بسیاری از تحلیل گران پیش بینی می نمایند مرد ایرلندی در مراسم اسکار نیز عملکرد بسیار درخشانی از خود نمایش دهد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "مرد ایرلندی در هفته اول پخش 26 میلیون مخاطب داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد ایرلندی در هفته اول پخش 26 میلیون مخاطب داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید