فال روزانه 20، 09، 1398

فال روزانه چهارشنبه 20 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان مبارک، سالی که در پیش رو دارید سال خوبی برای شما خواهد بود به شرط اینکه از همین ابتدای سال عزم تان را برای حل مسائل جزم کنید و باخودسازی و آگاهی از توانایی هایی که دارید، پله های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا بروید. در سال تولدتان انسان دوستی و یاری به دیگران را سرلوحه کار قرار دهید، اما حواس تان باشد که در ماه های فروردین و اردیبهشت سال آینده در یاری به دیگران زیاده روی نکنید و هوای خودتان را هم داشته باشید. تابستان سال آینده با فردی آشنا خواهید شد و این آشنایی زندگی شما را دگرگون می نماید. به لحاظ کاری در ماه های پاییز سال آینده سر شما شلوغ می گردد و برای حل مسائل و انجام دادن کارها از هوش و ذکاوت ذاتی خود یاری بگیرید. در چند ماه باقی مانده به سرانجام سال تولدتان، کوشش های شما به بار خواهد نشست و مهر و محبت دوستان و آشنایان به شما بیشتر می گردد.

فال روزانه 20، 09، 1398

امروز با مسئله ای غیرمنتظره و سخت روبرو خواهید شد، از آنجایی که انتظار این مشکل را ندا شته اید، محتمل است که از کوره در بروید و تصمیم های نادرستی بگیرید، در نتیجه بهتر است جوانب مختلف این مشکل را از هر لحاظ آنالیز کنید و پس از مدتی صبر و تفکر، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. امروز موقعیت جدیدی در زندگی برای شما ایجاد می شود و این موقعیت فایده های بسکمک برای شما خواهد داشت که یکی از این فایده ها، سود و پولی است که نصیب تان می شود. بعد از ظهر امروز عشقی آتشین به جان شما می افتد و تمام فکر و ذکرتان را مشغول می نماید. کارهای عقب مانده ای دارید اما غم به دلتان راه ندهید چرا که همکاران یا اعضای فامیل بدون اینکه از آنها درخواست کمک نموده باشید، برای انجام کارهای عقب افتاده دست کمک به سمت شما دراز خواهند کرد.

امروز با مسائل زیادی روبرو می شوید و بهتر است هرچه سریع تر برای حل این مسائل فکری بردارید. حواس تان همواره به سلامتی اطرافیان است اما دائم از سلامت خودتان غافل می شوید و به همین دلیل امروز حال و روز خوبی ندارید و احساس کسالت می کنید. از امروز به بعد به خودتان قول دهید که در کنار رسیدگی به دیگران، از سلامتی خودتان غافل نشوید. اهمیت زیادی به پول و زمان نمی دهید و به همین دلیل نه به لحاظ اقتصادی توانایی خوبی دارید و نه به لحاظ زمان به دستاوردهای چشمگیری در زندگی رسیده اید. از قلم نیاندازید که وقت طلا است و از همین امروز قدر زمان و پول خود را بدانید. به تازگی به فردی دل داده اید و حسابی عاشق او شده اید، احتمال ماندگاری این عشق بسیار کم است و هیچ بعید نیست که دیر یا زود میان شما فاصله بیافتد. تعامل خوبی با همکاران در محل کار ندارید و این قضیه باعث شده تا انجام کارها عقب بیافتد، امروز تا می توانید به همکاران روحیه بدهید و آنها را به سرعت بیشتر در کارها تشویق کنید.

انسان صبوری نیستید و می خواهید هرچه سریع تر به مال و ثروت کلانی برسید، از قلم نیاندازید که بی رنج گنج میسر نمیشود و برای رسیدن به پول و ثروت باید نقشه و برنامه داشت و شب و روز کار کرد. مسئله ای در زندگی دارید و این مشکل حسابی ذهن و فکر شما را به خود مشغول نموده است، به همین دلیل اهل منزل جویای دلیل ناراحتی شما هستند و می خواهند سر از این مشکل در بیاورند، در میان گذاشتن این مشکل به غیر از ناراحت کردن آنها، دردی را دوا نخواهد نمود. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان جروبحثی در می گیرد، اما این مشاجره دیری نخواهد پایید و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید دوباره بین شما صلح و صفا برقرار خواهد شد. در محل کار با مسائل زیادی روبرو هستید، اما پیشنهاد می کنیم از زیر بار مسائل شانه خالی نکنید و مطمئن باشید حل کردن مسائل شما را قوی تر خواهد نمود. انسان ورزش دوستی هستید و گاهی اوقات وقت خود را بیش از حد به ورزش اختصاص می دهید. تعادل را در کار و ورزش حفظ کنید و اجازه ندهید وقت گران بهای شما بیشتر از مقدار لازم به ورزش اختصاص پیدا کند.

امروز با فردی بسیار مهم و متشخص دیدار خواهید کرد، به همین دلیل نیز حسابی نگران و مضطرب هستید و نمی دانید چه رفتاری را با این فرد در پیش بگیرید، به اعصاب تان مسلط باشید و در این برخورد تا می توانید از این فرد مهم چیزهای جدید فرا بگیرید. چند وقتی که است قصد سرمایه گذاری و راه اندازی تجارتی را دارید. این سرمایه گذاری به سود شما خواهد بود به شرط اینکه بیگدار به آب نزنید و تمام جوانب سرمایه گذاری را با دقت زیاد آنالیز نمایید. امروز یکی از اعضای منزل به کمک شما احتیاج پیدا خواهد نمود، کمک به این فرد را در اولویت اول کارهای امروز خود قرار دهید. یکی از همکاران یا همسا یه ها رفتار خوبی با شما ندارد و دائم چوب لای چرخ شما می گذارد، امروز زمان خوبی است که با این فرد صحبت کنید و سنگ های تان را وا بکنید. روزی که در پیش رو دارید از آن روزهایی است که اگر حواس تان نباشد زمان مانند برق و باد خواهد گذشت و سعی کنید چشم از ساعت برندارید و با انجام سریع کارها، از زمان جلو بیافتید.

امروز میان شما و یکی از همکاران یا اهل منزل مشاجره ای در می گیرد و تمرکز خودتان را برای انجام کارها از دست خواهید داد. با مشکل اقتصادی روبرو هستید و نمی دانید از کجا پول فراهم کنید، امروز بدون اینکه به اعضای فامیل بگویید، یکی از آنها به کمک شما می آید مشکل اقتصادی تان را رفع خواهد نمود. روز خوبی برای رانندگی نیست و اگر پشت فرمان می نشینید، با دقت تمام رانندگی کنید و اگر هم پیاده از خیابان عبور می کنید شش دانگ حواستان به خودروها باشد چرا که احتمال تصادف شما بسیار است. روز خوبی برای انجام کارها است و مطمئن باشید کارها در محل کار زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به خاتمه خواهد رسید، سرعت عمل در انجام کارهای امروز شرایط خوبی برای اوقات فراغتی در بعدازظهر فراهم می نماید. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید استراحت کنید. همسر یا عشق زندگی تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به فکر شما است و روزی خاطره انگیز و رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

فکرهای منفی و مخرب دست از سر شما بر نمی دارد و سایه این افکار از روی ذهن شما پاک نمی شود. قبل از اینکه فکرهای منفی آسیب های بیشتری به شما وارد کند، امروز تصمیم بگیرید که با فکرهای مثبت و نگاهی به آینده، فکرهای منفی را از پا درآورید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز خواهید کرد اما بعدازظهر ورق برمی شود و خرجی غیرمترقبه و ناخواسته پیش روی شما قرار خواهد گرفت و از این قضیه حسابی ناراحت می شوید. مدت زیادی است که از دوستان و رفقای قدیم خبری نگرفته اید، امروز زمان خوبی است که با تماس با دوستان قدیمی، یادی از ایام خوش گذشته کنید. کارها در محل کار آن گونه که انتظار دارید پیش نمی رود و توقع دارید که دیگر همکاران به کمک شما بیایند، اما امروز خبری از کمک در کار نیست و باید یکه و تنها کارها را به پیش ببرید. امروز رفتاری از همسر یا عشق زندگی تان خواهید دید و متوجه می شوید که او یک فرشته تمام عیار است.

اهمیت زیادی به خوردوخوراک تان نمی دهید و به همین دلیل حسابی وزن اضافه نموده اید، امروز تصمیم بگیرید که با رژیم غذایی مناسب، بر اضافه وزن غلبه کنید. امروز فرصت جدیدی در پیش روی شما قرار می گیرد و این موقعیت زمینه درآمد بیشتر را برای شما فراهم خواهد نمود. اهمیت زیادی به گفته های تان نمی دهید و اطرافیان را از حرف های تان نارحت نموده اید. از امروز تصمیم بگیرید که سخن نابجایی نگویید تا کسی از حرف های شما دلخور نشود. عادت به انجام سریع کارها دارید و از این روحیه همکاران یا اعضای فامیل به شما حسادت می نمایند. به جزئیات اهمیت زیادی می دهید و وسواس به چیزهای کوچک باعث شده تا چیزهای بزرگ در زندگی از دید شما پنهان شود. امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و با نگاهی کلی و جامع زندگی را زیر نظر بگیرید.

مسافرتی طولانی و بلند مدت را در پیش رو دارید و به لحاظ جسمی آماده این مسافرت نیستید، در نتیجه اگر امکان دارد این مسافرت را به آینده موکول کنید. توجه زیادی به بزرگ ترهای فامیل یا پدر و مادرتان ندارید و امروز زمان خوبی است که یادی از آنها بکنید و شادی هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید. از جان و دل عاشق کسی شده اید و عشقی سوزان در دل دارید، این عشق آرام آرام سینه شما را می گدازد و امروز زمان خوبی است که پرده از این عشق نهان بردارید و عشق خود را با دلدارتان در میان بگذارید. روز خوبی برای کار است و مسائلی که در چند روز پیش در محل کار تجربه نموده اید، امروز به راحتی حل می شود.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز نموده اید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع تر از همواره انجام دهید. امروز قصد سرمایه گذاری دارید، اما به اندازه کافی برای این کار فکر ننموده اید و سرمایه گذاری بدون فکر و با عجله چیزی به غیر از ضرر برای شما به دنبال نخواهد داشت. سلامت خود و اعضای خانواده را در اولین اولویت زندگی قرار دهید و در اولین فرصت شرایط سلامتی تان را از پزشک جویا شوید. امروز کوشش هایی که پیش از این انجام داده اید به بار می نشیند و طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید. انسان خستگی ناپذیری هستید و شب و روز کار نموده اید، امروز فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید و با قدم زدن در پارک، به لحاظ روحی خستگی در کنید. امروز والدین شما همسر یا عشق زندگی تان را حسابی تحویل خواهند گرفت و این رفتار، زمینه رابطه ای محکم و قوی میان عشق زندگی شما و پدر و مادرتان را فراهم خواهد نمود.

مدتی است که حال وحوصله ندارید و امروز به اندازه ای بی حوصله بودید که حتی نمی خواستید از رختخواب بلند شوید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با شرکت در فعالیت های دسته جمعی، نشاط و روحیه ازدست رفته تان را بازیابید. امروز فردی که رابطه نزدیکی با او دارید واسطه می شود تا پولی به دست شما برسد. اواقات زیادی را با اعضای خانواده سپری نمی کنید و امروز حسابی از دست شما دلخور شده اند، از قلم نیاندازید که حضور شما در کنار خانواده از هرچیزی برای آنها مهم تر است و قبل از اینکه این دلخوری از چیزی که هست بیشتر شود، فرصتی را برای گذراندن در کنار فامیل اختصاص دهید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است این کار را چند روزی به تعویق بیاندازید و با تمرکز بیشتری به انجام این کار فکر کنید.

امروز قصد شرکت در یک رقابت مهم را دارید و به لحاظ سلامتی و توانایی مطمئن باشید که هیچ کس یارای رقابت با شما را نخواهد داشت. زمان خوبی برای سرمایه گذاری نیست و امروز از هرگونه فعالیت اقتصادی برحذر باشید. رفتاری صادقانه و صمیمی را با دیگران در زندگی دارید و این رفتار امروز به شما کمک می نماید تا مسئله ای را در محل کار یا منزل حل کنید. کارهای عقب مانده زیادی دارید و امروز فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا نمی کنید. از قلم نیاندازید که همسر یا عشق زندگی تان همواره آماده است تا هر کاری که از دستش بر می آید را برای شما انجام دهد و امروز روی کمک تما م و کمال او حساب باز کنید.

امروز مبلغ هنگفتی از جایی که حتی فکرش را نمی کردید نصیب شما خواهد شد و تمام نگرانی های اقتصادی تان را پوشش می دهد. انسان جدی و عبوسی هستید و این روحیه باعث شده تا نه تنها اطرافیان از شما دوری نمایند، بلکه خودتان هم احساس افسردگی می کنید. از همین امروز تصمیم بگیرید که به جای اخم کردن به مسائل به آنها بخندید و از قلم نیاندازید که خنده برای هر دردی دوا است. امروز ایده خلاقانه ای به سر شما می زند و در زمان فراغتی که دارید به این ایده، فکر کنید و شرایط اجرا کردن ایده تان را مهیا نمایید. امروز همسر یا عشق زندگی تان برنامه خاصی برای شما در نظر گرفته و شما را حسابی شگفت زده خواهد نمود.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 20، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 20، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید