ساملوو: مبارزه با ایران بسیار زیبا بود، حملات آنها را متوقف کردیم

به گزارش کتاب یار مهربان، سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: تیم ایران پاسوری دارد که خواندن ذهن و پیش بینی حرکاتش سخت است و من خوشحالم که امروز توانستیم با سرویس های خوب حملات تیم ایران را کنترل کنیم.

ساملوو: مبارزه با ایران بسیار زیبا بود، حملات آنها را متوقف کردیم

به گزارش کتاب یار مهربان، توماس ساملوو، سرمربی فنلاندی تیم ملی والیبال روسیه در مورد پیروزی سه بر یک شاگردانش مقابل ایران در جام دنیای 2019 گفت: از کسب پیروزی و روحیه خوبی که بازیکنان در زمین مسابقه داشتند بسیار خوشحالم. کاملاً مشخص بود که بسیاری از بازیکنان ما می خواهند توانایی های خود را در زمین نشان دهند.

وی ادامه داد: مسابقه بسیار جالبی بود چون هر دو تیم پاسورهایی داشتند که می توانستند از پاس های سریع استفاده کنند و این پاس ها باعث می شد که توپ ها از دید مدافعان مخفی شود.

سرمربی تیم ملی روسیه اضافه کرد: اگر توپ های خوبی به دست پاسور تیم ایران برسد، این تیم یکی از بهترین و سریع ترین تیم های دنیا خواهد بود. آنها پاسوری دارند که خواندن ذهن و پیش بینی حرکاتش بسیار سخت است و من خوشحالم که امروز توانستیم با سرویس های خوب حملات تیم ایران را کنترل و متوقف کنیم.

وی در ادامه گفت: ما برنده بازی شدیم اما در ست سوم تنها تماشاگر کسب امتیاز توسط بازیکنان ایران بودیم. آنها در ست سوم به این نتیجه رسیدند که می توانند برنده بازی باشند و همین تفکر باعث شد که ست سوم را به خود اختصاص دهند. من بسیار خوشحالم که شاگردانم در ست چهارم، اشتباهات ست سوم را تکرار نکردند.

ساملوو شرح داد: فصل دیدارهای ملی بسیار طولانی است و برای من این طولانی ترین فصل دیدارهای تیم ملی بود. من پیش از این که سرمربی تیم ملی فنلاند بودم و فکر می کردم که تابستان مثل یک ماراتن است. ما در این فصل حتی فرصت شادی کردن برای پیروزی را هم نداریم و باید روی مسابقات و ریکاوری بازیکنان تمرکز کنیم. ما تیم جدیدی ساختیم و انرژی خوبی داریم. البته تیم ما جوان نیست چون پاسوری داریم که شاید پنجاه سال داشته باشد و همچنان می خواهد در تیم ملی بازی کند. من واقعاً خوشحالم که آنها اشتیاق زیادی برای حضور در تیم ملی دارند.

سرمربی روسیه در پایان گفت: تمام حریفان در جام دنیای بسیار سخت هستند و سرویس و دریافت عوامل مهم برای پیروزی در یک بازی به حساب می آیند. ما امروز به خوبی دفاع کردیم ولی نمی دانم که فردا هم می توانیم چنین کاری انجام دهیم یا خیر. تیم ایران در بازی امروز دفاع بسیار خوبی داشت و به همین خاطر مبارزه با این تیم بسیار زیبا بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساملوو: مبارزه با ایران بسیار زیبا بود، حملات آنها را متوقف کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساملوو: مبارزه با ایران بسیار زیبا بود، حملات آنها را متوقف کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید