زیدان: آینده خامس به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد، نه من!

به گزارش کتاب یار مهربان، سرمربی فرانسوی کهکشانی ها می گوید آینده خامس رودریگس به نظر مدیران این باشگاه بستگی دارد نه او.

زیدان: آینده خامس به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد، نه من!

به گزارش کتاب یار مهربان، زین الدین زیدان که شاگردانش ساعت 4:35 صبح فردا (شنبه به وقت تهران) در تورنمنت محبت آمیز جام قهرمانان بین المللی در نیوجرسی آمریکا به مصاف اتلتیکومادرید خواهند رفت، در خصوص آینده حرفه ای هافبک کلمبیایی اش که مورد توجه دو باشگاه اتلتیکومادرید و ناپولی قرار گرفته است، گفت: این موضوعی است که به باشگاه مربوط می گردد. این مسئله ای بین مدیران باشگاه و خامس است، نه من!

سرمربی 47 ساله رئال مادرید که مارکو آسنسیو را به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی برای مدت طولانی در اختیار نخواهد داشت، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: ما با بازیکنانی که در اختیار داریم، کار می کنیم و به فکر اولین بازی مان در لالیگا - بازی با سلتاویگو - هستیم. چیزی هم تغییر نکرده و به این فکر نمی کنم که چه کسی جایگزین آسنسیو خواهد شد. قطعاً از مصدومیت مارکو ناراحت شدیم اما در حال حاضر به بازی با اتلتیکو فکر می کنیم و بعد از آن شرایط را ارزیابی خواهیم کرد.

زیزو که به نظر از شنیدن پرسش هایی در خصوص آینده بال ولزی اش خسته شده، در مواجهه با پرسشی در این باره گفت: گرث اینجاست و تمرین می نماید. او فردا هم تمرین خواهد نمود و فردا یک بازی داریم. بیل اینجا با ما است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: آینده خامس به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد، نه من!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: آینده خامس به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد، نه من!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید