رئیس جمهور قزاقستان وارد آمریکا شد

به گزارش کتاب یار مهربان، رئیس جمهور قزاقستان به منظور شرکت در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل وارد نیویورک آمریکا شد.

رئیس جمهور قزاقستان وارد آمریکا شد

به گزارش خبرنگار کتاب یار مهربان در دوشنبه، قاسم ژامرت تاکایف رئیس جمهور قزاقستان به منظور شرکت در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد ایالات متحده آمریکا شد.

بنابر برنامه سفر، تاکایف در چارچوب این سفر در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل شرکت و همچنین با برخی رؤسای جمهور، نخست وزیران و تجار کشورهای مختلف دیدار خواهد کرد.

انتظار می رود که در کار مجمع عمومی سازمان ملل 196 هیات، حدود 100 رئیس جمهور، بیش از 80 نخست وزیر و وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان ملل متحد شرکت کنند.

در چارچوب این مجمع 630 دیدار مختلف برگزار می شود.

رئیس جمهور قزاقستان در چارچوب این سفر در نشست های عمومی مجمع عمومی سازمان ملل که در سال جاری میلادی تحت عنوان هماهنگی تلاش های چند جانبه برای ریشه کن کردن فقر، ارتقاء آموزش با کیفیت، اقدامات اقلیمی و رویکرد جامع و همچنین همایش سیاسی سطح بالا در زمینه توسعه پایدار، شرکت و سخنرانی می کند.

علاوه بر این تاکایف با دبیر کل سازمان ملل، روسای جمهور و نخست وزیران برخی کشورها، روسای سازمان های بین المللی، کنندگان تجارت آمریکا، شرکت های فراملی، محافل سیاسی و کارشناسان آمریکا دیدار و گفت وگو می کند.

انتهای پیام/ح

منبع: خبرگزاری فارس

به "رئیس جمهور قزاقستان وارد آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور قزاقستان وارد آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید