داورزنی: قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران حاصل سال ها کار مستمر است، برای حضور در انتخابات فدراسیون تصمیم قطعی نگرفته ام

به گزارش کتاب یار مهربان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وارت ورزش و جوانان در حاشیه بازگشت تیم ملی والیبال جوانان ایران از رقابت های جهانی اظهاراتی ارائه کرد.

داورزنی: قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران حاصل سال ها کار مستمر است، برای حضور در انتخابات فدراسیون تصمیم قطعی نگرفته ام

به گزارش ، محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وارت ورزش و جوانان، در حاشیه بازگشت اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران از رقابت های قهرمانی دنیا گفت: قهرمانی جوانان ایران حاصل 10، 12 سال کار مستمر است. در 2 دهه گذشته نمی توانستیم بالاتر از رده های چهارم و پنجم در آسیا و دنیا قرار بگیریم.

او در ادامه اضافه کرد: در سال 2007 و در مکزیک قهرمان نوجوانان دنیا شدیم و در همان سال و در مراکش مقام سوم جوانان را کسب کردیم. به مرور زمان استعدادهای جدیدی را کشف کردیم و کشورهایی که در والیبال صاحب نام بوده اند را الگوی خود قرار دادیم. براساس شاخص های مشخصی بازیکنان جدید را کشف کردیم و معدل قد بازیکنان را به 2 متر رساندیم به طوریکه تیم ملی والیبال جوانان ما بلندقدترین تیم در دنیا هستند.

داورزنی اعلام کرد: بازیکن والیبال باید بلند قد و سایر مشخصه های لازم را داشته باشد. این را بگویم که مربیان تیم های ملی جوانان و نوجوانان کشورمان داخلی هستند. عطایی در تیم جوانان و وکیلی در نوجوانان عملکر خوبی داشته اند. در بزرگسالان هم نتایج خوبی گرفته شد و انگیزه را به تیم های پایه سوق داد. اگر همن منوال ادامه داشته باشد تا یک دهه آینده پشتیوانه خوبی خواهیم داشت و می توانیم این نوید را بدهم که این بازیکنان آینده والیبال ایران هستند و برای المپیک های بعدی می توانیم عملکرد درخشانی را از والیبال ببینیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات فدراسیون والیبال حضور پیدا می نماید یا خیر توضیح داد: هنوز در اینباره تصمیم قطعی نگرفته ام. اما احساس می کنم که می توانم یاری بیشتری به والیبال بکنم. امیدوارم بتوانیم از تجارب دیگران به خوبی استفاده کنیم و برای المپیک های پیش رو شرایط بهتری را فراهم می کنیم. در حال جمع بندی هستم که آیا می توانم مفید باشم یا خیر به امید خدا ثبت نام آغاز شد تصمیم می گیرم البته همین الان عضو فدراسیون دنیای و نایب رئیس آسیا هستم و کوشش می کنم تا به والیبال یاری کنم.

کارشکنی بحرینی ها

وی در مورد کارشکنی بحرینی ها در مورد پخش نشدن این رقابت ها اعلام کرد: قرار داد فدراسیون دنیای والیبال با یک شرکت آمریکایی در زمینه پخش این مسابقات بوده و به دلیل بعضی کارشکنی ها نتوانستیم بازی ها پخش کنیم که در این رابطه مسئولان فدراسیون دنیای از ما عذر خواهی کردند که نمی توانند سیگنال بدهند و اعلام کردند که سیگنال های پخش اینترنتی را در اختیارتان قرار می دهیم. از طرفی در کوشش بودیم نیمه نهایی و فینال را پخش کنیم، که اینبار بحرینی ها کارشکنی کردند برای همین اعلام کردیم که این قضیه را پیگیری خواهیم کرد. کشور میزبان در این مورد موظف است. برای پخش بازی ها درخواست دادیم اما جرات نداشتند به ما سیگنال های لازم را بدهند. ما دیدارهای لیگ ملت ها را پخش کردیم و مردم به خوبی بازی ها را مشاهده کردند.

او در مورد دوومیدانی گفت: مسئله سکه های دو ومیدانی بر طرف شد. بحث مالیاتی هم در ورزش است که در حال پیگیری هستیم تا این مشکل هم حل گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "داورزنی: قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران حاصل سال ها کار مستمر است، برای حضور در انتخابات فدراسیون تصمیم قطعی نگرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران حاصل سال ها کار مستمر است، برای حضور در انتخابات فدراسیون تصمیم قطعی نگرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید