دانشجویان تکلیف دارند نفوذی ها را از کشور برانند ، انقلاب اسلامی یعنی عمل کردن به فرامین الهی

به گزارش کتاب یار مهربان، فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله (عج) گفت: امروز رسالت دانشجویان این است که عوامل خود فروخته و لیبرال و نفوذی هایی که وجود دارند در کشور برانند.

دانشجویان تکلیف دارند نفوذی ها را از کشور برانند ، انقلاب اسلامی یعنی عمل کردن به فرامین الهی

به گزارش خبرنگار دانشگاه کتاب یار مهربان، سردار محمدعلی جعفری، فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) امروز در مراسم گرامیداشت روز ملی استکبارستیزی که به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: خیلی ها معتقد بودند که نباید انقلاب دوم صورت می گرفت و نباید لانه جاسوسی آمریکا تسخیر می شد این افراد معتقد بودند که باید در چارچوب قوانین بین المللی حرکت کنیم اگرچه که سفارت آمریکا یک سفارتخانه نبود بلکه یک جاسوسخانه بود.

وی با بیان اینکه در چهل اول انقلاب اسلامی مبارزه ما بیشتر با دشمنان خارجی بوده است، شرح داد: انقلاب اسلامی یعنی عمل کردن به فرامین الهی و ملت ایران افتخار دارد که به این تعریف انقلاب به درستی عمل کرده است و با گفتن نه به آمریکا در مقابل ظلم ایستاده و این یک اصل مهم انقلاب اسلامی و دستور الهی است.

سردار جعفری زیر بار ظلم نرفتن و مقابله با ظلم و استکبار را از دیگر ویژگی های انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: امروز رسالت دانشجویان این است که عوامل خود فروخته و لیبرال و نفوذی هایی که وجود دارند در کشور برانند در هر حال امروز همه دنیا فهمیدند که انقلاب اسلامی از تهدیدات نظامی و امنیتی دشمنان عبور کرده است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) افزود: وقتی ایران پهپاد آمریکا را منهدم و کشتی انگلیسی را در مقابل توقیف کشتی کشورمان توقیف می کنند این معنایش این است که ایران از یک قدرت دفاعی بی نظیری برخوردار است و می تواند با اتکا به توانمندی های داخلی و ملت خود در برابر نظام سلطه حتی بزرگترین قدرت بایستد.

وی با اشاره به اینکه ما امروز از تهدیدات عبور کرده ایم و وارد چهل ساله دوم انقلاب اسلامی شده ایم، گفت: خطاب اصلی در بیانیه گام دوم جوانان هستند و انتظارمان از آنان این است که در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت کنند، چون پیروزی انقلاب اسلامی و مبارزه با طاغوت نیز با حضور جوانان به ثمر نشست.

در حال تکمیل ...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشجویان تکلیف دارند نفوذی ها را از کشور برانند ، انقلاب اسلامی یعنی عمل کردن به فرامین الهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان تکلیف دارند نفوذی ها را از کشور برانند ، انقلاب اسلامی یعنی عمل کردن به فرامین الهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید