خبرنگاران کریمی: بدون برگزاری ادامه لیگ، معرفی قهرمان درست نیست

به گزارش کتاب یار مهربان، تهران- خبرنگاران- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: اگر تا یک ماه دیگر بحران ناشی از ویروس کرونا حل گردد، می توان ادامه لیگ را بدون تماشاگر برگزار کرد ولی اینکه بدون ادامه دادن لیگ، تیمی را قهرمان اعلام کنیم، درست نیست.

خبرنگاران کریمی: بدون برگزاری ادامه لیگ، معرفی قهرمان درست نیست

علی کریمی در گفت وگویی با اشاره به جدایی آندره آ استراماچونی از استقلال گفت: در سال 98 استقلال شرایط خوبی داشت تا اینکه استراماچونی جدا شد و تا انتخاب فرهاد مجیدی چند امتیاز مهم از دست دادیم و این موضوع باعث شد از نظر روحی و امتیازی کمی عقب بیافتیم.

وی اضافه نمود: با گسترش ویروس کرونا مسابقات لیگ برتر تعطیل شده است و باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

بازیکن استقلال اعلام نمود: به خاطر ویروس کرونا این روزها در خانه تمرین می کنیم تا سریعتر این روزها بگذرد و سلامتی به جامعه برگردد. هرچند که تمرین انفرادی با تمرین گروهی یکی نیست ولی ما هم مثل همه مردم در پویش در خانه بمانیم، مشارکت داریم.

وی توضیح داد: به نظر من تیم های لیگ فزونی هزینه نموده اند و بخشی از لیگ هم سپری شده است و در صورتی که در یک ماه آینده ماجرای کرونا حل گردد، می توان بعد از یک فرصت یک ماهه برای آماده سازی تیم ها ادامه مسابقات را برگزار کرد. با این حال اگر موضوع کرونا حل نگردد، بهتر است سال جاری را از تقویم در بیاورند، انگار وجود نداشته است.

کریمی تاکید نمود: همانطور که گفتم اگر تا یک ماه دیگر شرایط خوب شد، می توان ادامه لیگ را بدون تماشاگر برگزار کرد ولی اینکه بدون ادامه دادن لیگ، تیمی را قهرمان اعلام کنیم، درست نیست.

بازیکن استقلال در سرانجام درباره بهترین خاطره فوتبالی اش در سال 98 گفت: گلی که به پارس جنوبی زدم خیلی خوب بود و اعتماد به نفسم را برگرداند. گل مهمی در تمام دوران فوتبالم محسوب می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کریمی: بدون برگزاری ادامه لیگ، معرفی قهرمان درست نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کریمی: بدون برگزاری ادامه لیگ، معرفی قهرمان درست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید