خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کمیته ملی پارالمپیک مجموعه ای پرافتخار است

به گزارش کتاب یار مهربان، تهران- خبرنگاران- معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک را مجموعه ای پرافتخار دانست گفت: روزی که پارالمپیک از کمیته ملی المپیک انتزاع پیدا کرد، فرصت جدیدی برای راهبری بهتر ورزش جانبازان، معلولان و نابینایان ایجاد شد.

خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کمیته ملی پارالمپیک مجموعه ای پرافتخار است

به گزارش کتاب یار مهربان، مهدی علی نژاد امروز (چهارشنبه) در نوزدهمین مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک ضمن تقدیر از کلیه همکاران پارالمپیک گفت: پارالمپیک در تمامی سال های فعالیت با مدیریت محمود خسروی وفا انصافا یک مجموعه پیروز و با افتخار برای کشور بوده است.

وی گفت: روزی که کمیته ملی پارالمپیک از المپیک انتزاع پیدا کرد، فرصت جدیدی برای راهبری بهتر ورزش جانبازان، معلولان و نابینایان ایجاد شد. پارالمپیک با یاری فدراسیون های ذیربط توفیقات خوبی داشت. نتایج ادوار گذشته به ویژه در بازی های آسیایی جاکارتا و پارالمپیک ریو نشان دهنده توانمندی ورزشکاران، مربیان و مدیران این مجموعه است.

علی نژاد خاطر نشان کرد: به طور قطع از اولویت های نظام است که جانبازان، معلولان و نابینایان با ورزش بتوانند بر ناتوانی جسمانی غلبه نمایند چون برای افزایش امید به زندگی، این قشر راهی جز ورزش نیست.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اهدای نشان عالی IPC به خسروی وفا گفت: اهدای این نشان تاریخی باعث افتخار کشور شد، چون در تمام این سال ها علیرغم سختی ها و تحریم هایی که دشمنان علیه کشور به وجود آورند، ایستادگی بر سر آرمان های انقلاب و کار و کوشش، راهی جز تحسین برای نهادهای بین المللی باقی نگذاشتند.

وی اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از کمیته ملی پارالمپیک حمایت خواهد نمود تا در آینده به ویژه در توکیو هم پیروزیت های خوبی به دست بیاوریم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کمیته ملی پارالمپیک مجموعه ای پرافتخار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کمیته ملی پارالمپیک مجموعه ای پرافتخار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید