با هر نوع ایجاد اختلال در کار جوانان برخورد می کنم

به گزارش کتاب یار مهربان، استاندار زنجان حمایت از جوانان و فعالیت های این حوزه را از راهبرد های اصلی خود بر شمرد و گفت: فعالیت های حوزه جوانان از خطوط قرمز من است و با هر نوع ایجاد اختلالی در این حوزه برخورد می کنم.

با هر نوع ایجاد اختلال در کار جوانان برخورد می کنم

به گزارش خبرنگار از ، فتح اله حقیقی استاندار زنجان در دومین نشست خود با اعضای مجمع مشورتی جوانان استان، با اشاره به اینکه بعضی کارشکنی ها و مقاومت ها در مقابل فعالیت های جوانان طبیعی و ناشی از نوع نگرش بعضی افراد است، اضافه نمود: اجازه ایجاد اختلال در کار جوانان را نمی دهم.

وی درخصوص اضافه شدن چند عضو جدید به این مجمع نیز اظهار کرد: اضافه شدن نمایندگان جوانان شهرستان ها با هدف رسیدگی و ارتباط مستقیم و مستمر با جوانان مناطق مختلف استان می باشد.

مقام عالی استان حضور اعضای مجمع مشورتی جوانان در جلسات مهم و محوری استان را خواهان شد و گفت: اعضای اصلی مجمع مشاورین جوان بر اساس تخصص و توانمندی های خود باید در جلسات مهم و محوری استان عضویت داشته باشند و نمایندگان جوانان شهرستان ها نیز باید در جلسات مهم فرمانداران حضور یابند.

استاندار زنجان در ادامه به بعضی از اقدامات اخیر اجرا شده در حوزه جوانان استان اشاره نمود و یادآور شد: توزیع اعتبارات ارزش اضافه نموده استان برای مسائل حوزه جوانان، تخصیص یک درصد از اعتبارات دستگاه های اجرایی به مسائل جوانان، حمایت از واحد های تولیدی، برگزاری آزمون جذب نیرو در شرکت ایران ترانسفو جهت جذب جوانان بومی استان، کوشش برای انتقال و فعالیت تیم فوتبال دسته 2 به استان زنجان، تامین اعتبار و تکمیل پروژه های ورزشی و استادیوم های مهم و نیمه تمام استان برای افتتاح در هفته دولت و دهه فجر امسال و اجرای طرح تقویت دانش آموزان در آستانه کنکور در شهرستان ها و مناطق محروم استان زنجان نمونه هایی از اقدامات اخیر اجرا شده در استان در حوزه جوانان به شمار می آید.

وی همچنین افزایش سفر های اعضای کابینه دولت به استان زنجان را از دیگر برنامه های در دست اجرا برشمرد و خاطر نشان کرد: در سفر های مقامات بلندپایه کشور و اعضای کابینه دولت به استان، ضمن معرفی دستاورد ها و توانمندی های بالای استان زنجان، کوشش می گردد موارد و اقدامات موثری در حوزه جوانان مصوب و عملیاتی گردد.

انتهای پیغام /ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "با هر نوع ایجاد اختلال در کار جوانان برخورد می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با هر نوع ایجاد اختلال در کار جوانان برخورد می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید