انبار 5 میلیاردی سیگار و تنباکو میوه ای در گناوه کشف شد

جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر از کشف یک انبار با کشف یک میلیون و 538 هزار و 400 نخ سیگار در شهرستان گناوه اطلاع داد.

انبار 5 میلیاردی سیگار و تنباکو میوه ای در گناوه کشف شد

به گزارش از ، سرهنگ حیدر سوسنی جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر اعلام کرد: ماموران پلیس آگاهی گناوه و با همکاری اطلاعاتی پلیس امنیت مالی بوشهر در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری سیگار قاچاق در انباری در یکی از خیابان های شهر گناوه، اقدامات تخصصی و فنی خود را در این خصوص شروع کردند.

او گفت: ماموران پلیس پس از شناسایی انبار دپوی سیگار، با هماهنگی قضائی در بازرسی از محل یک میلیون و 538 هزار و 400 نخ سیگار و تعداد 480 بسته تنباکو میوه ای کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش کالا های کشف شده 5 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان شده است، اضافه کرد: در همین رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ سوسنی از عزم جدی پلیس برای مبارزه جدی با متخلفان مالی اطلاع داد و از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده انبار کالا های قاچاق یا اختفای کالا های اساسی مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انبار 5 میلیاردی سیگار و تنباکو میوه ای در گناوه کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انبار 5 میلیاردی سیگار و تنباکو میوه ای در گناوه کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید