اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند

به گزارش کتاب یار مهربان، طی مراسمی اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند و رئیس هیات مدیره تعیین شد.

اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند

به گزارش کتاب یار مهربان، بنابر اعلام همراه اول، در مراسمی در برج همراه آقایان محمدسعید سرافراز و محمود کمانی به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره اپراتور اول معارفه شدند و علی بقایی به عنوان رئیس هیات مدیره و محمود کمانی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره انتخاب شدند.

بقایی که براساس انتخاب اعضای هیات مدیره به ریاست هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران منصوب شد دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران دارد و پیش از این نایب رئیس هیات مدیره همراه اول بود و سوابقی چون عضویت در هیات مدیره بانک کارآفرین، نایب رئیسی هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مدیرعاملی و عضویت هیات مدیره گروه مالی تدبیر، عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تدبیر و ... را در کارنامه خود دارد.

سرافراز پیش از این مشاور مدیرعامل شرکت همراه اول بوده و در سوابق وی مواردی همچون مدیریت باشگاه نوآوری و فناوری دانشگاه شریف، مدیرعاملی شتاب دهنده راه روشن دیده می گردد.

وی دارنده مدال طلای المپیاد ریاضی و دکترای مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف است.

همچنین در سوابق و رزومه کمانی مواردی همچون مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل شرکت تحقیق و فراوری وسایل الکترونیک (تکتا) و مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای صدا و سیما دیده می گردد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید