آشتیانی: کنار سعادتمند افرادی از مازندارن هستند که رسمیت ندارند

به گزارش کتاب یار مهربان، مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال گفت: به جز فتح اللله زاده هیچ مدیرعاملی در استقلال از افراد فامیل خود در امور این باشگاه استفاده نکرده است.

آشتیانی: کنار سعادتمند افرادی از مازندارن هستند که رسمیت ندارند

به گزارش گروه ورزشی کتاب یار مهربان، امیررضا واعظ آشتیانی در مورد صحبت های مدیرعامل استقلال در رابطه با استفاده مدیران گذشته این باشگاه از افراد فامیل خود، گفت: منظور سعادتمند من نبوده ام. اینطور که از صحبت های او متوجه شدم خطابش فتح الله زاده است که آقای اسدی را به عنوان مدیر اقتصادی به استقلال آورد وگرنه هیچ مدیری در استقلال فامیل هایش را سر کار نیاورد.

وی اضافه کرد: من نسبت به نگاه های رفتاری و مدیریتی نسبت به فتح الله انتقاد درم اما باید اینجا حق را بگویم. اسدی جزو نیروهای خوب بود، زمانی که من هم برای استقلال فعالیت می کردم، از بهترین نیروهای ما بود اما اینجا بگویند مثل بعضی فامیل ها را نمی آورم حرف غیر منصفانه و غیر منطقی بوده است.

واعظ آشتیانی در گفت وگو با رادیو جوان در مورد صحبت هایش در رابطه با مدیریت باشگاه استقلال که به سعادتمند انتقاد نموده بود عزل و نصب ها به صورت قبیله ای است، عنوان نمود: اگر صحبت هایی مطرح می کنم از سر دلسوزی است تا فرداها برای او تبعات ایجاد نگردد. در وزارت ورزش هم تعداد قابل توجهی گیلانی و مازندرانی منصوب هستند از دفتر وزیر تا دیگران. حالا می گویند طرف مازندرانی نیست.

وی اضافه کرد: یک روزی گفتم مراقب لهجه ها در فدراسیون فوتبال باشید و عاقبت هم دیدید به کجا رسیدند اما امروز هم می گویم به خاطر عناد نیست تا بعدها برایش سوژه نگردد. من آرزویم این است که سعادتمند پیروز گردد تا دیگران دندان تیز نکنند دیگران بیاید جای او را دوباره بگیرند. من می گویم او کمترین اشتباه را داشته باشد البته همه انسان ها ممکن الخطا هستند اما می گویم کمترین اشتباه پیش بیاید تا عده ای دندان طمع تیز نکنند. اگر گفتم او قبیله ای و طایفه ای برخورد نکند و مراقبت داشته باشد، خودش خوب می داند چه کسانی از طیف مازندرانی هستند که رسما رسمیت ندارند اما کنار او هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آشتیانی: کنار سعادتمند افرادی از مازندارن هستند که رسمیت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشتیانی: کنار سعادتمند افرادی از مازندارن هستند که رسمیت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید