کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز توسط جودوکاران ایران

به گزارش کتاب یار مهربان، در دومین روز از رقابت های جودوی نابینایان و کم بینایان که در تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است، جودوکاران کشورمان پیروز به کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز شدند.

کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز توسط جودوکاران ایران

به گزارش کتاب یار مهربان، در ادامه رقابت های جودوی نابینایان و کم بینایان و در دومین روز از این رقابت ها جودوکاران کشورمان در وزن 81- کیلوگرم امید موسوی جعفری مقابل حریفی از ازبکستان به میدان رفت و با ضربه فنی کردن این حریف راهی فینال شد. او در مرحله فینال برابر جودوکاری از کره جنوبی قرار گرفت و دیدار را واگذار کرد و به مدال نقره این وزن دست پیدا کرد.

هم چنین در وزن 90- کیلوگرم, محمدعلی شنانی در دور اول حریفی از کره جنوبی را ضربه فنی کرد و در دور دوم برابر جودوکاری از ازبکستان میزبان مسابقات قرار گرفت و با شکست برابر او وارد مرحله رده بندی شد. وی در این مرحله با شکست جودوکاری از تایلند به مدال برنز وزن 90- دست پیدا کرد.

هم چنین در وزن 100- کیلوگرم، احسان موسی نژاد پس از دو برد پی در پی مدال طلای این وزن را به خود اختصاص داد.

آخرین نماینده کشورمان محمدرضا خیرالله زاده در وزن مثبت 100 کیلوگرم، در دور اول استراحت داشت اما در دور دوم رقابت را به میزبان مسابقات واگذار کرد و در مرحله رده بندی برابر جودوکاری از عراق به میدان رفت و در تایم طلایی با ضربه فنی کردن این جودوکار به مدال برنز این وزن دست پیدا کرد.

با خاتمه یافتن رقابت های انفرادی، جودوکاران کشورمان فردا، یکشنبه رقابت های تیمی خود را آغاز خواهند کرد. تیم ایران در این مرحله با تیم های قزاقستان و هندوستان هم گروه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز توسط جودوکاران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز توسط جودوکاران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید