مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از قتل گوگل الو تا رواج پارانوئید در فیسبوک

به گزارش کتاب یار مهربان، شرکت گوگل گفت که نقشه قتل گوگل الو را به عنوان یکی از پیامرسان های کم استقبال خود کشیده است. این خبر نشان می دهد که در گوگل جایی برای بی فایده ها نیست.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از قتل گوگل الو تا رواج پارانوئید در فیسبوک بیان کرد که نقشه قتل گوگل الو را به عنوان یکی از پیامرسان های کم استقبال خود کشیده است. این خبر نشان می دهد که در گوگل جایی برای بی فایده ها نیست.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گروهی از کارکنان فیسبوک گزارش داده اند که در حال تجربه حالت سوء ظن نسبت به یکدیگر هستند. به این معنا که حتی می ترسند در مورد شغل خود با یکدگیر تلفنی صحبت نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

خودروهای خودران اوبر به زودی وارد خیابانها می شوند. این موضوع پس از ان مطرح می گردد که مدتی پیش یکی از خودروهای خودران اوبر در جریان یک تصادف باعث مرگ عابری پیاده شد. مشروح خبر را اینجا بخوانید.

دولت کوبا برای اولین بار از اینترنت تلفن همراه استفاده کرد. درواقع شرکت مخابرات دولتی کوبا برای نخستین بار در تاریخ این کشور، اینترنت 3G را راه اندازی کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

دولت بریتانیا بیان کرد که غول فناوری چینی ها؛ هواوی را از زیرساخت های ارتباطی خود حذف خواهد نمود و این یعنی قرار نیست هواوی در توسعه زیرساخت های 5G هواوی نقشی داشته باشد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

اپل در حال کار روی یک سیستم مانیتورینگ جدید است که می تواند خواب کاربران را تنظیم کند. این سیستم جدید بر اساس اصول مبتنی بر تایید وزارت بهداشت ایالات متحده طراحی خواهد شد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

ایموجی اختاپوس اپل از دید بسیاری از کاربران به شدت زشت و غیرطبیعی طراحی شده است. بر همین اساس نیز اعتراضها به ظاهر این اختاپوس سراسر دنیا ادامه دارد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از قتل گوگل الو تا رواج پارانوئید در فیسبوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از قتل گوگل الو تا رواج پارانوئید در فیسبوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید