مظاهریان: آیین نامه استخدامی شهرداری تهران پس از 40 سال بازنگری می شود

به گزارش کتاب یار مهربان، معاون شهردار تهران گفت: فرآیند بازنگری در آیین نامه استخدامی شهرداری تهران که 40 سال پیش به تصویب رسیده، آغاز شده و در ماه های آینده نهایی می شود.

مظاهریان: آیین نامه استخدامی شهرداری تهران پس از 40 سال بازنگری می شود

به گزارش کتاب یار مهربان به نقل از شهرنوشت، حامد مظاهریان عصر دوشنبه در همایش فصلی مدیران شهرداری تهران که در برج میلاد برگزار گشت، اظهار کرد: چرخه مدیریتی در شهرداری مدام در حال ارزیابی است و مدیران از بالا رده های پایین تر را ارزیابی می کنند و رده های پایین نیز مدیران بالاتر را ارزیابی می کنند؛ فرآیند معینی برای ارزیابی عملکرد از قبل تدوین شده که به روش جدیدی این کار آغاز شده است.

وی اضافه کرد: در فرآیند ارزیابی عملکرد، ارزیابی سیستمی و غیر فردی جایگزین روش های قدیمی و سنتی تر شده است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه بررسی شایستگی های مدیران هم فرآیندی شده است، گفت: برای شناسایی سطح سازمانی افراد، میزان شایستگی مدیران هم فرآیندی شده و صلاحیت های فردی افراد به صورت دقیق رصد می شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر این بعد از 40 سال که از زمان تصویب و اجرای آیین نامه استخدامی شهرداری تهران می گذرد، فرآیند بازنگری این آیین نانه آغاز و جلسات آن در حال انجام است.

مظاهریان شرح داد: امیدواریم که این بازنگری در یک فرآیند زمانی معین به نتیجه برسد و شرایط اداری و استخدامی بهتری برای کارکنان شهرداری تهران رقم بخورد.

وی همچنین ریل گذاری دو سال پیش روی شهرداری تهران را امری مهم دانست و گفت: بودجه سال آینده باید طی ماه های آینده نهایی شود و با توجه به شناختی از میزان درآمدها و هزینه های شهری وجود دارد و نیز لحاظ رویکردهای کلی در برنامه سوم توسعه شهر تهران، می توانیم برای جهت دو سال آینده شهرداری، ریل گذاری مناسبی را انجام دهیم.

به گفته مظاهریان، حرکت برخواست مردم، توجه به محلات و بهبود عملکردها مهمترین اولویت های مدیران شهری در جهت پیش رو خواهد بود.

همایش فصلی مدیران با حضور شهردار، رئیس شورای شهر و مدیران ارشد و میانی شهرداری تهران در هر فصل در برج میلاد برگزار می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "مظاهریان: آیین نامه استخدامی شهرداری تهران پس از 40 سال بازنگری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهریان: آیین نامه استخدامی شهرداری تهران پس از 40 سال بازنگری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید