فوتبال دنیا ، اعلام حمایت کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه از نامزدی جانی اینفانتینو

فوتبال دنیا - به دنبال روسیه کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه (OFC) نیز از نامزدی جانی اینفانتینو در انتخابات ریاست فیفا حمایت رسمی کرد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا ، اعلام حمایت کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه از نامزدی جانی اینفانتینو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه از نامزدی رئیس کنونی فیفا در انتخابات سال آینده این نهاد حمایت خواهد نمود. جانی اینفانتینو پیش از این اعلام نموده بود برای دومین دوره متوالی می خواهد نامزد انتخابات ریاست فیفا گردد، سمتی که از سال 2016 میلادی در اختیار دارد.

براساس این گزارش، کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه شامل؛ 11 رئیس فدراسیون به صورت منسجم حمایت رسمی خود را از نامزدی جانی اینفانتینو برای انتخابات ریاست فیفا اعلام کردند.

جانی اینفانتینو سال 2016 میلادی به دنبال فاجعه رشوه های گسترده در فیفا و عزل سپ بلاتر به عنوان رئیس این نهاد ارشد بین المللی فوتبال انتخاب شد. او از تصمیم خود برای نامزدی دوباره این پست در انتخابات ماه ژوئن 2019 میلادی خبر داده بود. تاکنون هیچ نامزد دیگری مهیای حضور در این انتخابات نشده است، اما تا روز پنجم فوریه 2019 (6 بهمن) فرصت ثبت نام وجود دارد.

پیش از این کنفدراسیون فوتبال آفریقا و فدراسیون فوتبال روسیه به صورت رسمی از نامزدی جانی اینفانتینو حمایت نموده بودند. درخواست بلاتر از کمیته اخلاق فیفا برای تحقیق درباره اینفانتینو

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا ، اعلام حمایت کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه از نامزدی جانی اینفانتینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا ، اعلام حمایت کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه از نامزدی جانی اینفانتینو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید