راموس کنایه پیکه را بدون پاسخ نگذاشت

به گزارش کتاب یار مهربان، مدافع رئال مادرید نسبت به اظهار نظر بازیکن بارسلونا در رابطه با نمایش سفیدپوشان در نیمه نخست واکنش نشان داد.

راموس کنایه پیکه را بدون پاسخ نگذاشت

به گزارش کتاب یار مهربان، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته بیست و ششم لالیگا با دو گل بارسلونا را شکست داد و صدرنشین لالیگا شد. پیروزی سفیدپوشان در حالی رقم خورد که این تیم در نیمه نخست بازی خوبی به نمایش نگذاشت اما در نیمه دوم جبران کرد و با گل های وینیسیوس جونیور و ماریانو دیاس توانست رقیب قدیمی اش را شکست دهد.

عملکرد مادرید در نیمه اول از نگاه جرارد پیکه پنهان نماند. مدافع بارسلونا در این رابطه به آس گفت: نمایش مادرید در 45 دقیقه نخست یکی از بدترین ها در برنابئو بود. با این حال در نیمه دوم کنترل بازی را از دست دادیم و تیم حریف ما را مجبور به عقب نشینی کرد. در چنین شرایطی هر زمان ممکن است دروازه تان باز گردد و در یک حمله گل خوردیم.

سرخیو راموس بلافاصله پاسخ کنایه پیکه را داد و گفت: نظر هر کسی در دنیا محترم است، من ترجیح می دهم تیم مان یک نیمه خیلی بد داشته باشد اما همه ال کلاسیکوها را با پیروزی به خاتمه برساند. برنامه ما متفاوت بود، در نیمه نخست نمی خواستیم مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم و در نیمه دوم تصمیم گرفتیم، حمله کنیم. بارسلونا شاداب نبود و ما آغاز به موقعیت سازی کردیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راموس کنایه پیکه را بدون پاسخ نگذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راموس کنایه پیکه را بدون پاسخ نگذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید