خیز آل کثیر برای بازگشت به صدر جدول گلزنان لیگ برتر

به گزارش کتاب یار مهربان، مهاجم صنعت نفت آبادان این فرصت را دارد تا در غیاب اصلی ترین رقیب خود، برای بازگشت به صدر جدول گلزنان لیگ کوشش کند.

خیز آل کثیر برای بازگشت به صدر جدول گلزنان لیگ برتر

به گزارش ، در ادامه ملاقات های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، امشب پیکان به مصاف گل گهر سیرجان می رود و صنعت نفت در آبادان از نساجی میزبانی می نماید.

خودروسازان که هفته گذشته برابر ذوب آهن به پیروزی امیدبخش 1-4 دست پیدا کردند، در بازی مقابل گل گهر شهریار مغانلو، که در 2 بازی گذشته پیروز شده برای پیکان گلزنی کند را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.

شهریار مغانلو با گلزنی در ملاقات برابر پرسپولیس و ذوب آهن، تعداد گل های خود را به عدد 12 رساند تا با عبور از آل کثیر به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.

در طرف دیگر عیسی آل کثیر، مهاجم صنعت نفت آبادان به دلیل محرومیت بازی مقابل پارس جنوبی جم را از دست داد و نتوانست برابر تراکتور گلزنی کند تا با 10 گل زده، همراه با مهدی ترابی در رده دوم برترین گلزنان لیگ نوزدهم بایستد.

مهاجم 31 ساله زردپوشان آبادانی این فرصت را دارد تا با گلزنی برابر نساجی مازندران در بازی امشب، از غیبت اصلی ترین رقیبش بهره ببرد و بار دیگر خودش را به صدر جدول برترین گلزنان لیگ برساند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خیز آل کثیر برای بازگشت به صدر جدول گلزنان لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز آل کثیر برای بازگشت به صدر جدول گلزنان لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید