خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور جدید می آزماید

به گزارش کتاب یار مهربان، اینستاگرام اعلام نموده که به زودی 6 کشور جدید شامل ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند را به آزمون پنهان کردن تعداد لایک های کاربران می افزاید . خبری که می تواند برای شاخ های اینستاگرامی بسیار ناراحت کننده باشد.

خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور جدید می آزماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با توجه به این که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است، بسیاری از کاربران در این شبکه فعالیت زیادی دارند و یکی از معیارهای مهم برای سنجش موفقیت و اهمیت یک اکانت در اینستاگرام تعداد لایک های کاربران است. درواقع گاهی این موضوع تا جایی مهم می گردد که افراد برای بالا بردن تعداد لایک های خود اقدام به خرید فالوور یا لایک های جعلی می نمایند.

طی سال های اخیر اینستاگرام چندین بار کوشش نموده است با روشهایی مختلف مانع از تخلفاتی مثل فروش لایک و فالوور گردد. با این وجود هنوز هم تعداد لایک های کاربران برای بسیاری از افراد به منزله یک موضوع مهم در نظر گرفته می گردد و حتی با اسکرین شات دریافت از لایک ها رقابت می نمایند. بر همین اساس است که اینستاگرام اعلام نموده به زودی قابلیتی را فعال می نماید که لایک های کاربران را مخفی کند.

اینستاگرام درزمان اعلام اولیه این قابلیت در مورد این طرح به این نکته تاکید نمود که بهتر است کاربران به اهمیت عکس و فیلمها یا اشتراک گذاری آن متمرکز باشند نه تعداد لایک ها. افزون بر این دیگر قرار نیست تعداد لایک ها معین کند که آیا یک فرد مهم و دوست داشتنی است یا خیر.

اما این خبر می تواند برای شاخ های اینستاگرامی بسیار ناراحت نماینده باشد چرا که به وسیله همین لایک ها کسب درامد می کردند و اخیرا نیز شاهد بودیم یک شاخ اینستاگرامی(پویان مختاری) به بهانه آشتی با همسرش چه بلبشویی در اینستاگرام راه انداخت و بیش از 2 میلیون لایک گرفت. همین موضوعات در کسب و کار بعضی اکانت ها یا حتی خرید و فروش اکانت ها نقش ایفا می نماید و با این تغییرات اینستاگرام احتمال می رود فعالیت شاخ های مجازی نیز دستخوش تغییراتی گردد.

منبع: انتخاب

به "خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور جدید می آزماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور جدید می آزماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید