تمام منتخبان استان تهران هدایای یکی از دستگاه های اجرایی را باز گرداندند

به گزارش کتاب یار مهربان، عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به توزیع کارت هدیه یکی از دستگاه های اجرایی میان منتخبان استان تهران، گفت: تمام منتخبان استان این هدایا را باز گردانده و به آن دستگاه اجرایی هم تذکر داده شد.

تمام منتخبان استان تهران هدایای یکی از دستگاه های اجرایی را باز گرداندند

به گزارش گروه سیاسی کتاب یار مهربان، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ارتباط زنده با شبکه خبر درباره بازگرداندن کارت هدیه نقدی که یکی از دستگاه های اجرایی به منتخبان استان تهران در مجلس داده بود گفت: اخیراً جلسه ای با حضور نمایندگان استان تهران و یکی از دستگاه های اجرایی برگزار شده بود که در سرانجام جلسه دو کارت هدیه به نمایندگان داده شد، اما وکلای ملت از این هدیه ناراحت شده و آن را بازگرداندند.

وی با بیان اینکه در ادوار گذشته هم چنین اتفاقاتی را ما شاهد بودیم اضافه نمود: در مجلس نهم و در کمیسیون برنامه و بودجه خاطرم هست که یکی از دستگاه های اجرایی به نمایندگان تبلتی را هدیه داد که نمایندگان نسبت به این اقدام آن دستگاه اعتراض کردند و آن هدیه را بازگرداند.

وی گفت: بعد از جلسه اخیری که بین یکی از دستگاه های اجرایی با نمایندگان استان تهران برگزار شده بود تمامی نمایندگان هدایای توزیع شده را باز گردانده و نشان دادند که نماینده واقعی مردم هستند.

وی گفت: از همه دستگاه های اجرایی می خواهم که به هیچ وجه هدایایی را بین نمایندگان مجلس توزیع ننمایند هر چند که در قانون ممنوعیتی برای دریافت هدیه وجود ندارد چرا که توزیع این هدایا می تواند شائبه برانگیز باشد چرا که نمایندگان مجلس ناظر بر دستگاه های اجرایی هستند.

وی درباره تذکر هیأت رئیسه به دستگاه های اجرایی درباره عدم توزیع هدایا بین نمایندگان مجلس گفت: این موضوع در هیأت رئیسه مطرح شده و قرار است به دستگاه های اجرایی گفته گردد که از این کار ممانعت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمام منتخبان استان تهران هدایای یکی از دستگاه های اجرایی را باز گرداندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام منتخبان استان تهران هدایای یکی از دستگاه های اجرایی را باز گرداندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید