اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت، اولتیماتومی به فکری ندادیم

به گزارش کتاب یار مهربان، حجت نظری با بیان اینکه سیاست رسانه ای جدیدی را برای باشگاه استقلال در نظر گرفته اند به تشریح آخرین شرایط این باشگاه پرداخت و به سوالاتی که از سوی رسانه ها ارسال شده بود پاسخ داد.

اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت، اولتیماتومی به فکری ندادیم

سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه پاسخ استوری جهرمی را نداد گفت: آقای جهرمی اعلام کردند که این موضوع را از منظر وزیر ارتباطات مطرح نکردند و به عنوان یک طرفداران باشگاه پرسپولیس اعلام نظر نموده است. طبیعتاً حد باشگاه استقلال پاسخ دادن به موضوعات هواداری نیست. آنهایی هم که پاسخ دادند از دیدگاه هواداری دادند. ما احساس کردیم که محلی از اعراب ندارد که ما بخواهیم شان باشگاه استقلال را برای پاسخ دادن به دغدغه های هواداری پایین بیاوریم.

وی در خصوص تعامل باشگاه و کارگزار و تامین منابع اقتصادی باشگاه گفت: در مدت فعالیت باشگاه با این کارگزار به تمام تعهداتی که داشت عمل نموده و جاهایی بالاتر از تعهدش هم عمل نموده است که جای قدردانی دارد.

نظری در خصوص موضع باشگاه استقلال در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال و آیا این باشگاه به علی کریمی رای خواهد داد گفت: هنوز جلسه ای در این مورد تشکیل نشده است. باید آنالیز بیشتری در این مورد داشته باشیم. ممکن است با بعضی گزینه ها نشست داشته باشیم. اگر هم شرایط فراهم نشد آنالیز می کنیم و حتماً در این مورد تصمیم گیری خواهیم کرد. ممکن است تصمیم را علنی کنیم و ممکن هم هست اصلاً اسم نیاوریم.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص دستاورد هیات مدیره برای این باشگاه گفت: ما در هیات مدیره تقسیم کار کردیم و هر کدام از اعضای هیات مدیره در حوزه ای فعالیت می نمایند که کاملاً معین است. هر کدام از ما در حوزه فعالیت اقداماتی را انجام دادیم که زمان احتیاج است تا این برنامه ها به ثمر بنشیند.

وی در خصوص ابقای محمود فکری نیز گفت: شایعه ای مطرح شد که در جریان جلسه هیات مدیره مدیرعامل باشگاه با آقای وزیر تماس گرفتند و ایشان تاکید نموده اند که باید فکری را حفظ کنیم که این موضوع از اساس کذب است و اصلاً چنین چیزی نبوده. ما بارها اعلام نموده ایم که از سرمربی حمایت خواهیم کرد.

نظری اضافه کرد: فکری سرمربی استقلال است و مورد حمایت ماست و وقتی ایشان را انتخاب کردیم دلیلی ندارد حمایت نکنیم. ممکن است ما ضعف هایی در کارمان داشته باشیم که باید کوشش کنیم این ضعف ها رفع شود.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص فرصت دادن به فکری برای دو بازی آینده گفت: ما هیچ اولتیماتومی به فکری نداده ایم و هیچ جا مطرح نشده که ایشان دو بازی یا بیست بازی دیگر فعالیت می نماید. هیات مدیره از انتخابش دفاع خواهد نمود. در اینکه فکری در ادامه چه نتیجه ای بگیرد بستگی به کوشش همه عوامل باشگاه دارد. فکری سرمربی ماست و حتماً از ایشان حمایت مان را ادامه خواهیم داد. اگر همه حمایت نمایند قطعاً استقلال دوباره به صدر جدول برمی شود و قهرمان هم خواهد شد.

وی در خصوص سیاوش یزدانی و میلیچ هم گفت: یزدانی به تمرینات برگشته است و میلیچ هم بزودی برمی شود. مسائل اقتصادی در حال رفع شدن است.

نظری در خصوص اینکه آیا درست است که قلعه نویی بعد از باخت سنگین به پرسپولیس از گزینه های استقلال خارج شده گفت: با توجه به اینکه ما بنای برکناری فکری را نداشتیم در خصوص جانشین هایش هم صحبت نکردیم. اگر روزی به این نتیجه رسیدیم که باید سرمربی را تغییر دهیم آن وقت در خصوص گزینه ها صحبت می کنیم.

وی در خصوص حضور استقلال در جابجایی گفت: بازیکنانی که مد نظر آقای فکری بودند را مذاکره کردیم و امیدوارم این مذاکرات به نتیجه برسد. الان دغدغه هایی در خصوص بعضی بازیکنان داریم. امیدواریم زحمات عزیزان به ثمر بنشیند و بازیکنانی که مد نظر کادر فنی هستند به تیم اضافه شوند. چیزی که مسلم است اینکه هیچ بازیکنی از استقلال جدا نمی شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت، اولتیماتومی به فکری ندادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر جهرمی محلی از اعراب نداشت، اولتیماتومی به فکری ندادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید