استاندار تهران: استقبال مردم از پیاده روی جاماندگان اربعین 3 برابر شد

به گزارش کتاب یار مهربان، استاندار تهران با بیان اینکه استقبال مردم از پیاده روی جاماندگان اربعین سه برابر شده است، گفت: موکب ها و اکیپ های استقراریافته بیش از 100 درصد افزایش یافته است.

استاندار تهران: استقبال مردم از پیاده روی جاماندگان اربعین 3 برابر شد

فارس نوشت: انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه مراسم جاماندگان اربعین حسینی گفت: پیش بینی می گردد جمعیت امروز مراسم سال جاری جاماندگان اربعین حسینی در تهران 2.5 یا 3 برابر جمعیت سال گذشته بوده و تنوع سنی در شرکت کنندگان در مراسم به چشم می خورد.

وی اضافه کرد: سال جاری شور و شوق خاصی در این مراسم حکم فرماست و شاهد جمعیت قابل توجهی در این راه پیمایی هستیم و سال جاری با هماهنگی های انجام شده همه نیروها و دستگاه های بسترساز امنیت و سهولت حضور مردم اعم از نیروی انتظامی، شهرداری، فرمانداری های ری و تهران انسجام بخشی شد تا شاهد راهپیمایی عظیم و پرشور باشیم.

استاندار تهران بیان داشت: امروز روحیه دلدادگی و عاشقانه به جهت انقلاب اسلامی که در تدوام خط عاشورا و اربعین حسینی است در میان مردم شکل گرفته است و ان شاءلله تا ظهور حضرت حجت(عج) تداوم خواهد یافت.

محسنی بندپی گفت: موکب ها و اکیپ های استقراریافته بیش از 100 درصد افزایش یافته است و نشان این است که درک عمیق از قیام و فرهنگ حسینی است که در انقلاب اسلامی نیز با همان انگیزه تداوم یافت.

منبع: همشهری آنلاین

به "استاندار تهران: استقبال مردم از پیاده روی جاماندگان اربعین 3 برابر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: استقبال مردم از پیاده روی جاماندگان اربعین 3 برابر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید