اسامی بازنشستگان کشوری واجد دریافت وام ضروری اعلام شد

به گزارش کتاب یار مهربان، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، از معین شدن نتایج ثبت نام متقاضیان دومین مرحله وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق اطلاع داد.

اسامی بازنشستگان کشوری واجد دریافت وام ضروری اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی کتاب یار مهربان، محمود مرتضایی فرد، گفت: بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در مرحله دوم 98 در اردیبهشت اقدام به ثبت نام وام ضروری کردند، از امروز (سه شنبه 13 خرداد 99) می توانند برای مشاهده نتایج ثبت نام و زمان بندی پرداخت وام واجدین شرایط به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه نمایند.

وی اضافه کرد: با توجه به خاتمه ثبت نام مرحله دوم وام ضروری، تمامی متقاضیانی که طبق شرایط اعلام شده واجد شرایط پرداخت شناخته شده باشند، طی 7 ماه و به ترتیب اولویت از خرداد تا آذرماه 99 مبلغ 7 میلیون تومان تسهیلات، به حساب آن ها واریز خواهد شد.

مرتضایی فرد با تأکید بر اینکه متقاضیان واجد شرایط برای دریافت وام خود احتیاج به مراجعه به بانک صادرات ندارند، گفت: وام ضروری واجدین شرایط طبق مرحله و زمان بندی اعلام شده در سامانه، به حساب بانکی که از آن حقوق دریافت می نمایند واریز می گردد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، ادامه داد: تمامی واجدین شرایط به ترتیب اولویت و براساس کمترین میزان حقوق دریافتی و کمترین مجموع وام دریافتی نوبت بندی شده اند و با توجه به سقف اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل در هر ماه، وام ضروری آنان طی هفت ماه پرداخت می گردد.

مرتضایی فرد با بیان اینکه تا خاتمه خرداد 42 هزار نفر از واجدین شرایط، وام خود را دریافت می نمایند، تأکید کرد: متقاضیان دارایِ اولویت هایِ اول به ترتیب در ماه های ابتدایی از تسهیلات وام ضروری بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به چگونگی اطلاع بازنشستگان کشوری از شرایط دریافت تشهیلات مرحله دوم، گفت: متقاضیانی که در اردیبهشت ماه 99 ثبت نام کردند، می توانند از امروز (سه شنبه 13 خردادماه) با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی و لینک نتایج ثبت نام مرحله دوم وام ضروری با درج شماره دفترکل و شماره ملی و شماره حساب بازنشستگی از شرایط درخواست خود آگاه شوند.

لازم به ذکر است، از مجموع حدود 400 هزار نفر از متقاضیان ثبت نام نماینده در مرحله دوم، حدود 200 هزار نفر واجدین شرایط دریافت وام ضروری هستند که تا آذر 99 در چند مرحله این وام را دریافت می نمایند. مبلغ وام ضروری هفت میلیون تومان، در اقساط 36 ماهه و کارمزد 4 درصد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اسامی بازنشستگان کشوری واجد دریافت وام ضروری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی بازنشستگان کشوری واجد دریافت وام ضروری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید