ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

به گزارش کتاب یار مهربان، سازمان فضایی ایران بیان نمود که با هماهنگی و همکاری داوطلبانه شرکت های خصوصی، ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مرکز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور مستقر در ایلام برای خدمت رسانی بهتر به زائران اربعین برقرار شد.

ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

براین اساس به منظور ارتقاء پایداری شبکه ارتباطی سازمان های امدادی و خدمت رسان به زائرین اباعبدالله الحسین (ع)، ارتباط ماهواره ای ایستگاه های سازمان هلال احمر در چهار نقطه مرزی خسروی، مهران، چذابه و شلمچه به عنوان پشتیبان ارتباط زمینی برقرار شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین ارتباط ماهواره ای مرکز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور در نقطه مرزی ایلام در حال تأمین و بهره برداری است. اقدامات لازم نیز برای برقراری ارتباط خودروهای سیار در اختیار مجموعه های ICT استان های مرزی نیز با همکاری شرکتهای ماهواره ای اجرا شده است.

با توجه به استقبال بی نظیر از مراسم پیاده روی اربعین امسال، سازمان فضایی ایران در تلاش است با به کارگیری ظرفیت های موجود فضایی کشور و با همکاری بخش خصوصی، در جهت ارتباط پایدار دستگاه های خدمات رسان در مناطق مرزی و افزایش قابلیت اطمینان و بهبود کیفیت این ارتباطات گام بردارد که گزارش اقدامات اجرا شده به زودی اطلاع رسانی می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید