یزد در صدر منتخبین دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

به گزارش کتاب یار مهربان، ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، یزد در صدر منتخبین دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بچشم می آید.

یزد در صدر منتخبین دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

داستان چیست؟

مراسم اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با حضور تعداد محدودی از نمایندگان تعالی مجموعه های گردشگری با اکران پیغام تصویری علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضور ولی تیموری، معاون گردشگری این وزارتخانه برگزار گردید.

در بین برگزیدگان، هتل باغ مشیرالممالک یزد در کنار هتل قصر طلایی مشهد و بالاتر از هتل های هما با درجه اشتهار به تعالی سه الماس در راس جدول هتلها و مراکز اقامتی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است؛ الگوی ارزیابی تعالی صنعت گردشگری منطبق با الگوی بین المللی بنیاد کیفیت اروپا EFQM طراحی شده و جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به عنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمان ها، بنگاه ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری هر ساله برگزار می گردد.

با بکارگیری مدال تعالی صنعت گردشگری، سازمانها در این صنعت علاوه بر بهره مندی از دستاوردهای متعدد مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و غیره می توانند از یکسو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه ها بهبود و در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمانها در صنعت گردشگری به ویژه بهترین آنها مقایسه نمایند.

منبع: همگردی

به "یزد در صدر منتخبین دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزد در صدر منتخبین دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید