پلویی: هادی از من خواسته است به تبریز بروم، منتظر دعوت به همکاری رسمی تبریزی ها هستم

به گزارش کتاب یار مهربان، مربی سازنده کشتی تهران از درخواست پرویز هادی برای حضور او در تبریز خبر داد و گفت: امیدوارم برای این کار درخواست رسمی بیاید.

پلویی: هادی از من خواسته است به تبریز بروم، منتظر دعوت به همکاری رسمی تبریزی ها هستم

اسماعیل پلویی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کتاب یار مهربان در مورد اینکه پرویز هادی از او خواسته است که برای تمرین دادن به تبریز برود، گفت: هفت هشت سال پیش زمان فدراسیون یزدانی خرم هم به تبریز رفتم. هیئت کشتی شان از فدراسیون مربی خواسته بود و من از طریق فدراسیون آنجا رفتم. اکنون هم پرویز هادی خواسته است برای تمرین دادن بچه های آنجا، به تبریز بروم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی کتاب یار مهربان بخوانید. (کلیک کنید)

وی ادامه داد: اگر هم به تبریز بروم، مقطعی می روم. الان هادی درخواست کرده است. ان شاءالله درخواست رسمی بیاید که بشود بروم. در آنجا ابتدا برنامه ریزی کوتاه مدت و بعد هم بلند مدت خواهیم داشت. به نوعی باید ادامه همان کاری باشد که چند سال پیش انجام شد. باید کار در شهرستان ها دنبال شود تا در مرکز استان. آنجا بهتر می شود دنبال استعدادیابی بود.

پلویی در مورد شرایط شاگردانش مصطفی حسین خانی و پرویز هادی نیز گفت: پرویز که تصمیم گرفته است کشتی بگیرد و خودش را آماده کند. ان شاءالله شرایط طوری شود که بتواند از نظر روحی روانی برشود. الان که مصمم است کارش را انجام دهد، اما باید خیلی چیزها دست به دست هم بدهد. مصطفی هم خوب و سرحال است. اینکه در کدام میدان کشتی بگیرد هم بستگی به نظر کادر فنی تیم ملی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پلویی: هادی از من خواسته است به تبریز بروم، منتظر دعوت به همکاری رسمی تبریزی ها هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلویی: هادی از من خواسته است به تبریز بروم، منتظر دعوت به همکاری رسمی تبریزی ها هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید