مشاوران املاک حق اجاره دادن خانه های ساعتی را ندارند

به گزارش کتاب یار مهربان، رئیس اتحادیه مشاوران املاک بیان کرد: اعضای صنف اتحادیه مشاوران املاک اجازه انعقاد قرارداد اجاره به شکل روزانه و ساعتی را ندارند.

مشاوران املاک حق اجاره دادن خانه های ساعتی را ندارند

مصطفی قلی خسروی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: مالکان این خانه ها به وسیله سایت ها آگهی می دهند و متاسفانه هیچ کنترلی روی آنها نیست.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک اضافه نمود: به تمامی دفاتر املاک ابلاغ نموده ایم که حق انعقاد قرارداد اجاره ساعتی و روزانه خانه ها را ندارند.

وی در مورد اینکه عنوان شده اتحادیه املاک مرجع قانونی برای اجاره آپارتمان های ساعتی و روزانه است، گفت: ما اعضای خود را از انعقاد اجاره نامه به شکل ساعتی و روزانه منع نموده ایم؛ بنابر این هیچ مسوولیتی در این قبال متوجه ما نیست.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: افرادی در سایت ها آگهی می دهند و بدون اینکه دفاتر املاک را در جریان بگذارند به وسیله آگهی، خانه خود را اجاره می دهند. بنابر این ما هیچ اطلاعی از اینکه مدارک شناسایی اخذ می نمایند یا خیر، مسائل امنیتی و هر موضوع دیگری نداریم.

خسروی اضافه نمود: ما زیر نظر اتاق اصناف فعالیت می کنیم و طبیعتا فعالیت ما شفاف است. بارها تاکید کردیم با سایت هایی که به شکل غیرقانونی فعالیت می نمایند برخورد گردد که امیدوارم در این زمینه اقدامات لازم از سوی مراجع ذی ربط صورت گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مشاوران املاک حق اجاره دادن خانه های ساعتی را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاوران املاک حق اجاره دادن خانه های ساعتی را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید