عکس، نشریه سان :پرسپولیس استوکس را اخراج کرد

به گزارش کتاب یار مهربان، نشریه سان انگلیس در گزارشی ادعا کرد آنتونی استوکس از باشگاه پرسپولیس اخراج شده است.

عکس، نشریه سان :پرسپولیس استوکس را اخراج کرد

به گزارش کتاب یار مهربان انلاین به نقل از ایسنا آنتونی استوکس مهاجم جنجالی و ایرلندی که با قراردادی 6 ماهه به این تیم پیوسته بود، کم کم به انتها قرارداد خود با پرسپولیس نزدیک می گردد. نشریه سان انگلیس امروز به یکی از پرونده های جنجالی این بازیکن پرداخت.

استوکس در سال 2013 با یک خواننده محلی دچار درگیری می گردد و به دلیل دعوای فیزیکی و آسیب رساندن به او از طرف دادگاه مجبور به پرداخت 230 هزار یورو شد ولی تا به امروز این جریمه را پرداخت ننموده است. شاکی پرونده نیز روز گذشته بیان کرد استوکس به جای پرداخت این محرومیت 50 هزار یورو به سرویس سلامت بریتانیا که به خاطر شیوع کرونا در شرایط سختی به سر می برند پرداخت کند و در این صورت رضایت خواهد داد تا پرونده مختومه گردد.

در انتها این گزارش نوشته شده است که استوکس در ماه مارس بعد از اخراج از طرف باشگاه پرسپولیس به ایرلند بازگشت و قرارداد خود را نقض نموده است که این خبر اشتباه است و ممکن است نشریه سان یا افرادی که به این رسانه چنین خبری را دادند اشتباه نموده باشند.

قرارداد استوکس با پرسپولیس در ماه ژوئن به انتها می رسد ولی فعلا به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رقابت های فوتبال از جمله رقابت های فوتبال در ایران، استوکس نیز در کشور خود حضور دارد.

  • رسول پناه: برای صلاح باشگاه با کارگزار اقتصادی فسخ کردیم
منبع: همشهری آنلاین

به "عکس، نشریه سان :پرسپولیس استوکس را اخراج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، نشریه سان :پرسپولیس استوکس را اخراج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید