صف های طولانی در فلوریدای آمریکا برای ثبت درخواست بیمه بیکاری

به گزارش کتاب یار مهربان، مسائل ایجاد شده در پرتابل آنلاین فلوریدا برای ثبت بیمه های بیکاری صدها نفر را مجبور کرد تا در شرایطی که ویروس کرونا به شدت شایع شده، در صف های طولانی قرار بگیرند.

صف های طولانی در فلوریدای آمریکا برای ثبت درخواست بیمه بیکاری

به گزارش گروه بین الملل کتاب یار مهربان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، علی رغم خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا، صدها نفر از مردم فلوریدای جنوبی سه شنبه مجبور شدند برای ثبت درخواست های بیمه بیکاری خود در صف های طولانی قرار بگیرند.

بر اساس این گزارش، مسائل فنی وبگاه آنلاین فلوریدا عامل اصلی این مساله بوده است. در منطقه هیالی در شمال میامی ده ها نفر برای ثبت بیمه بیکاری خود در صف ایستادند که بعضی از آنها ماسک بر صورت داشته و پروتکل های فاصله اجتماعی را رعایت نموده بودند ولی بعضی دیگر بدون رعایت فاصله هیچ ماسک و پوششی بر صورت نداشتند.

ران دسانتیس فرماندار فلوریدا در این باره گفت: این ایالت کارکنان سیستم بیکاری را افزایش داده است، چرا که بحران ویروس کرونا موجب افزایش چشمگیر تعداد افرادی شده است که کار و شغل خود را از دست داده اند.

از 15 مارس تا به امروز بیش از 520 هزار نفر در فلوریدا درخواست بیمه بیکاری خود را ثبت نموده اند. این رقم در کل سال 2019 میلادی به 326 هزار نفر رسیده بود.

دسانتیس اضافه نمود: این ایالت طی هفته جاری ظرفیت کاربران سیستم ثبت بیمه بیکاری را به 120 هزار اتصال آنلاین به طور همزمان افزایش داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صف های طولانی در فلوریدای آمریکا برای ثبت درخواست بیمه بیکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف های طولانی در فلوریدای آمریکا برای ثبت درخواست بیمه بیکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید