سارق: دوربین چهره ام را ضبط کرد، من هم سارقی کردم

به گزارش کتاب یار مهربان، مهدی 38 ساله، به سرقت از تولیدی همسایه اش، اعتراف کرد.

سارق: دوربین چهره ام را ضبط کرد، من هم سارقی کردم

به گزارش ، مهدی سارقی است که در سی و پنجمین مرحله از طرع رعد توسط کلانتری 105 سنایی دستگیر شده است.

وی درباره نحوه سرقت گفت: مواد مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم. می دانستم همسایه ام به شهرستان رفته تا پدرومادرش را ببینید، برای همین بی اجازه وارد تولیدی اش شدم.

این متهم ادامه داد: نمی دانستم تولیدی اش دوربین مداربسته دارد، وقتی از پنجره وارد شدم دوربین چهره من را ثبت کرده بود برای همین دیگر نباید دست خالی بیرون می آمدم.

مهدی اضافه نمود: هر چیزی که دم دست بود را برداشتم. از مانتویی های که به تازگی دوخته بود و برای فروش گذاشته بود تا قیچی های مخصوص خیاطی اش که می دانستم آن ها را گران خریده است.

این سارق با اشاره به اینکه چیز دیگری در کارگاه نبود، گفت: حتی کامپیوتر، مودم اینترنت و سیستم صوتی اش را هم سرقت کردم، چون نمی دانستم از فروش مانتو ها چیزی دستم را می گیرد یا نه.

وی ادامه داد: دو روز بعد که همسایه برگشت و متوجه سرقت شد، از آنجایی که دوربین چهره ام را ثبت کرده بود، سراغم آمدند و من هم به سرقت از همسایه ام اعتراف کردم.

مهدی درباره سایر سوابق کیفری خود گفت: قبلا هم سرقت کرده ام. اما جوان تر که بودم چیزای با ارزش تری می زدیدم، مثلا سرقت خودرو و ماشین بسیار برایم لذت بخش تر بود.

این سارق به عنوان برق کار مشغول به کار بوده و دارای زن و فرزند است. وی دو روز پس از سرقت توسط پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سارق: دوربین چهره ام را ضبط کرد، من هم سارقی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق: دوربین چهره ام را ضبط کرد، من هم سارقی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید