خبرنگاران 150 کیلومتر از شبکه برق در خمین اصلاح شد

به گزارش کتاب یار مهربان، خمین - خبرنگاران - مدیر شرکت توزیع برق خمین گفت: 150 کیلومتر از طول شبکه برق این شهرستان سال جاری اصلاح شده که 120کیلومتر آن شبکه فشار متوسط و 30کیلومتر شبکه فشار ضعیف است.

خبرنگاران 150 کیلومتر از شبکه برق در خمین اصلاح شد

مهدی ابراهیم نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با کتاب یار مهربان اضافه کرد: یک هزار و 400 پایه چراغ روشنایی معابر در امسال بازبینی و اصلاح شد.

وی گفت: تعمیر 22دستگاه ترانس، نصب856 اسپیسر به منظور جلوگیری از سرقت کابل، تعمیر و سرویس 30دستگاه تابلوی فشار ضعیف از فعالیت های صورت گرفته در این شهرستان است.

مدیر شرکت توزیع برق خمین اصلاح و تعویض 9 کیلومتر از طول شبکه فرسوده روستایی ،نصب 70 اصله پایه 9 و 12 متری در شهر و روستا، نصب 12 دستگاه ترانس برای تامین برق مشترکان جدید را از دیگر اقدامات مدیریت برق این شهرستان در امسال مطرح کرد.

ابراهیم نژاد گفت: پست هوایی و شبکه برق روستاهای امامزاده یوجان، آشمسیان و ازنوجان از توابع خمین نیز در این مدت اصلاح شده است.

وی اضافه کرد: 15 عدد کنتور هوشمند فهام برای مشترکان دیماندی صنعتی در خمین نصب شد و 150 مورد تفاهم نامه با مشترکان دیماندی به منظور گذر از پیک بار تابستان در این شهرستان منعقد شده است.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان خمین شمار مشترکان برق این شهرستان را حدود 59 هزار مشترک مطرح کرد و اضافه کرد: 600 انشعاب برق امسال به متقاضیان واگذار شده است.

ابراهیم نژاد یادآور شد: مصرف برق در خمین شامل 55 درصد در بخش خانگی، 30 درصد در بخش کشاورزی و 15 درصد در بخش صنایع است.

خمین در جنوب استان مرکزی با 105 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 150 کیلومتر از شبکه برق در خمین اصلاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 150 کیلومتر از شبکه برق در خمین اصلاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید