جو بایدن بازهم ازدونالد ترامپ پیش افتاد

به گزارش کتاب یار مهربان، نظرسنجی دو رسانه معتبر آمریکایی از پیش افتادن جو بایدن نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری این کشور بر دونالد ترامپ حکایت دارد.

جو بایدن بازهم ازدونالد ترامپ پیش افتاد

به گزارش گروه بین الملل کتاب یار مهربان، جدیدترین نظرسنجی ها در آمریکا از پیش افتادن جو بایدن نامزد بالقوه حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور حکایت دارد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک نظرسنجی تازه شبکه ای بی سی نیوز و روزنامه واشنگتن پست که روزهای 25 تا 28 ماه مه (دوشنبه 5 لغایت پنجشنبه 8 خرداد) به وسیله تلفن انجام شد از رجحان جو بایدن بر ترامپ حکایت دارد.

در این نظرسنجی که با مشارکت 1001 فرد انگلیسی و اسپانیایی زبان صورت گرفت پیشتازی 53 درصدی بایدن بر ترامپ با 43 درصد را نشان داد.

این در حالی است که بنابر نتایج جدیدترین نظرسنجی موسسه راسموسن، 57 درصد رأی دهندگان بالقوه در انتخابات آینده آمریکا از عملکرد دونالد ترامپ حمایت نکردند. بنابر اعلام این موسسه نظرسنجی مقبولیت عملکرد دونالد ترامپ تا چهارشنبه گذشته به پایین ترین میزان در دو سال اخیر رسیده است.

نتایج این نظرسنجی که چهارشنبه گذشته منتشر شد نشان داد 42 درصد رای دهندگان احتمالی در انتخابات آینده، عملکرد ترامپ را مورد قبول قرار دادند، در حالی که 57 درصد عملکرد وی را تایید نکردند. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "جو بایدن بازهم ازدونالد ترامپ پیش افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو بایدن بازهم ازدونالد ترامپ پیش افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید