جام بزرگ: 10 ماه است در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده ام، مصدومیتم واقعا اذیتم کرد

به گزارش کتاب یار مهربان، عضو تیم ملی تیراندازی گفت: در مسابقات جهانی، کار سختی دارم چون نه تنها تمرین نداشتم بلکه تجربه مسابقات برون مرزی را نیز در این 10 ماه ندارم.

جام بزرگ: 10 ماه است در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده ام، مصدومیتم واقعا اذیتم کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی کتاب یار مهربان، مه لقا جام بزرگ در حاشیه فینال مسابقات آزاد تیراندازی گفت: تنها دو تا سه روز برای این مسابقات تمرین داشتم و بعد از مدت مصدومیت برای یادآوری نتیجه بدی نبود. قبل از این هم من معمولا در تفنگ بادی کار نمی کردم و در سه وضعیت فعال بودم اما نسبت به مدتی که تمرین داشتم رکورد خوبی داشتم.

وی در مورد وضعیت مصدومیتش اضافه نمود: فکر نمی کردم این مصدومیت تا این حد من را اذیت کند. بهمن ماه یک ماه و نیم فیزیوتوراپی و کاردرمانی داشتم اما هفته گذشته که نزد پزشک رفتم دوباره یک ماه فیزیوتراپی لازم دارم و بعد از آن تصمیم می گیرند که پای من باید عمل گردد یا نه.

بانوی تیرانداز کشورمان در مورد حضورش در مسابقات جهانی ریو گفت: اوضاع تیرهای من در سه وضعیت بد نیست اما نمی دانم به ریو می رسم یا نه. من تمام کوشش خودم را انجام می دهم و یک ماه فرصت تمرین دارم.

جام بزرگ یادآور شد: نتایج و عملکرد بچه ها را در مسابقات آزاد و بین المللی رصد کردم و شرایط خوبی دارند. در مونیخ هم تیرهای خوبی زدند امیدوارم من هم بتوانم به آنها برسم.

وی اضافه نمود: من کار سختی دارم چون نه تنها تمرین نداشتم بلکه تجربه مسابقات برون مرزی را نیز در این 10 ماه ندارم. روزی که از جام جهانی برگشتم 18 شهریور 97 بود و مدت زیادی در مسابقات نبودم.

بانوی تیرانداز کشورمان در مورد تغییرات در کادر فنی تیم ملی گفت: حضور خانم هاشمی در تیم ملی را نباید کم رنگ دید. ما در المپیک لندن با خانم هاشمی کار کردیم وی تجربیات خوبی دارد که می تواند به ما یاری کند و مطمئنا اتفاقات خوبی رقم می خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام بزرگ: 10 ماه است در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده ام، مصدومیتم واقعا اذیتم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام بزرگ: 10 ماه است در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده ام، مصدومیتم واقعا اذیتم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید