تنها راه چاره بازگشت پل پوگبا به یوونتوس

به گزارش کتاب یار مهربان، پل پوگبا برای بازگشت به یوونتوس راستا دشواری پیش رو دارد.

تنها راه چاره بازگشت پل پوگبا به یوونتوس

به گزارش گروه ورزشی کتاب یار مهربان، قرارداد پل پوگبا یک سال دیگر با منچستریونایتد به اتمام می رسد و به نظر می رسد جدایی این بازیکن در تابستان پیش رو قطعی باشد. بر خلاف گذشته، رئال مادرید دیگر علاقه چندانی به خرید پل پوگبا ندارد و به نظر می رسد یوونتوس مهم ترین مشتری او در شرایط فعلی به شمار می آید.

حالا کوریره دلااسپورت مدعی شد باشگاه یوونتوس به پل پوگبا اطلاع داده که اگر می خواهد منچستریونایتد را برای بازگشت به تورین ترک کند، باید دستمزدش را برای فصل بعد کاهش دهد. در حال حاضر این ستاره 27 ساله و فرانسوی دستمزد 12 میلیون یورویی در سال دریافت می نماید که پرداخت چنین رقمی در توان بیانکونری نیست و تنها راه حضور دوباره او در ترکیب یوونتوس، تخفیف دادن پوگبا به این تیم است.

مسئله دیگر مربوط به هزینه این انتقال است، زیرا منچستریونایتد همچنان حداقل 100 میلیون یورو برای فروش پل پوگبا درخواست نموده است. البته ممکن است با ورود بازیکنانی چون مانند داگلاس کاستا، آدرین رابیو یا آرون رمزی، بتوان قیمت خرید پل پوگبا را کاهش داد. اما مشکل اینجاست که منچستریونایتد علاقه دارد الکس ساندرو یا مریح دمیرال راهی اولدترافورد شوند که یوونتوس قصد فروش آنها را ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تنها راه چاره بازگشت پل پوگبا به یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها راه چاره بازگشت پل پوگبا به یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید