ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور

به گزارش کتاب یار مهربان، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی هرمزگان از ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک به معاونت گردشگری کشور اطلاع داد.

ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان هرمزگان، رضا برومند روز دوشنبه 30 تیرماه با بیان این خبر اضافه نمود: طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک با حضور مسئولان دبیرخانه توسعه سواحل مکران در معاونت گردشگری کشور ارائه شد.

او با اشاره به اینکه صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت مولد، کاتالیزور و شتاب دهنده می تواند زمینه را برای فعال سازی تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود شهری و روستایی فراهم کند، اضافه نمود: در این طرح، برنامه ریزی برای ایجاد یک منطقه آزاد گردشگری بر اساس ظرفیت های محرک، مانند فرهنگ، قومیت، تاریخ، استعدادها، شرایط اقلیمی، موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی و همچنین زیرساخت های موجود مورد ارزیابی قرار گرفته است.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی هرمزگان تأکید کرد: پیشبینی می گردد با ایجاد بندر آزاد گردشگری سیریک، ضمن ایجاد تأسیسات جدید و تقویت زیرساخت ها، استعدادهای ذاتی شهر قابلیت عرضه مالی پیدا کند.

منبع: میراث آریا

به "ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید