آینده خوبی را برای همکاری با جبهه پایداری متصورم

به گزارش کتاب یار مهربان، عضو شورای ائتلاف اصول گرایان با تاکید بر اینکه به همکاری با جبهه پایداری امیدواریم، گفت: ما به دنبال ائتلاف حداکثری هستیم.

آینده خوبی را برای همکاری با جبهه پایداری متصورم

به گزارش گروه سیاسی کتاب یار مهربان، عضو شورای ائتلاف اصول گرایان در نشست نمایندگان ادوار جمنا که عصر امروز (دوشنبه 15 مهر) برگزار گردید با بیان اینکه ائتلاف حداکثری با ائتلاف صددرصدی تفاوت دارد، گفت: ائتلاف صددرصدی شاید ممکن نباشد و ما به دنبال ائتلاف حداکثری هستیم.

وی با بیان اینکه در کانون احزاب اصول گرا 27 حزب حضور دارد، اضافه کرد: 12 حزب از این تعداد، در شورای مرکزی ائتلاف اصول گرایان حضور دارند و بقیه احزاب هم در مجمع نخبگان حضور دارند.

چمران با اشاره به این موضوع که صرفاً یکی دو تشکل به شورای ائتلاف نیامده اند، گفت: از همکاری با جبهه پایداری مایوس نیستیم و در جلساتی که دوستان با پایداری ها داشته اند به این نتیجه رسیده اند که حتی اگر تفاهم حاصل نشد، حداقل یکدیگر را تخریب نکنیم.

وی گفت: اعضای پایداری می گویند که اگر همه با هم باشیم، ممکن است رای نیاوریم و اجازه بدهید تا در تهران و بعضی جا های دیگر کار خودمان را انجام دهیم.

چمران در واکنش به سوالی درباره لزوم جوانگرایی در جریان اصول گرایی به ذکر خاطره ای از شهید چمران پرداخت و گفت: سیّد حسن نصرالله در 18 سالگی از شهید چمران حکم می گیرد تا فرمانده روستای خودش در جنوب لبنان گردد. ایشان می گوید به دکتر چمران گفتم که من خیلی جوان هستم و بهتر است این حکم را به دیگران بدهید که شهید چمران دستی به پشت من زد و گفت: من از جوانان شجاع خوشم می آید.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از شورای ائتلاف اصول گرایان را جوانان تشکیل می دهند، گفت: آن ها در ابتدا که در جلسات شرکت می کردند، گارد داشتند، ولی بعد از چند جلسه وقتی دیدیند که عملاً دارای اختیار هستند و فضا با آن چیزی که فکر می کردند، متفاوت است، نگاه شان تغییر کرد.

چمران با اینکه سیستمی که برای ائتلاف نیرو های انقلاب در نظر گرفت شده، تکمیل شده جمنا است، گفت: بخشی از نیرو هایی که قرار است تصمیمات شورای ائتلاف را عملیاتی نمایند نیرو های جمنا هستند.

وی در پاسخ به سوالی درباره نحوه نقش آفرینی جامعه روحانیت مبارز در انتخابات پیش رو گفت: جامعه روحانیت در انتخابات شرکت نمی کند و نقش ارشادی خواهند داشت.

عضو شورای ائتلاف اصولگرایان اضافه کرد: جامعه روحانیت در ابتدا می خواست شبه شورای ائتلاف را ایجاد کند و به دنبال ائتلاف حداکثری نیرو های انقلاب بودند، اما در نهایت قرار شد نمایندگان آن ها نیز در شورای ائتلاف حضور داشته باشند و حرکت جداگانه ای صورت نگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آینده خوبی را برای همکاری با جبهه پایداری متصورم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده خوبی را برای همکاری با جبهه پایداری متصورم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید